Mammai tikai veikta ierastā ultrasonogrāfija 20. grūtniecības nedēļā, viņa ar vīru nespēja noticēt tam, ko ieraudzīja attēlā! 

Modernās tehnoloģijas ir pilnībā revolucionizējušas bērnu dzimšanu. Vēl tikai nesen bērni dzima mājās, bez medicīniskas palīdzības, nezinot bērna dzimumu un veselības stāvokli. Ultra!sonogrāfijas tehnoloģija ļauj uzzināt daudz informācijas par bērnu vairākus mēnešus, pirms viņš piedzimst. Un tas ir apbrīnojami un satriecoši.

147-600x383

 

Ģimenes prātus nodarbināja ierastie jautājumi: Vai mūsu bērns ir vesels? Vai viņam ir spēcīga sirds? Būs puisītis vai meitenīte? Pauls un Šerila no Mančesteras(Lielibritānija) ir otrā mazuļa gaidībās. 20 grūtniecības nedēļā bija ieplānots ierastais ārstu apmeklējums, ultrasonogrāfijas veikšana.

Viņi pilnīgi noteikti nebija gaidījuši šos rezultātus. 

Viņi bija pārsteigti un apstulbuši no tā, ko ieraudzīja ultrasonogrāfijas attēlā. Šis mirklis un smieklīgā fotogrāfija paliks mūžīgi ģimenes atmiņā.

Esot ārsta kabinetā, viņi cerēja iegūt ultrasonogrāfijas attēlu, ko varētu ierāmēt un aizsūtīt ģimenes locekļiem. Bet nebija iespējams iegūt skaidru attēlu. Mazulis grozījās, bija aizsedzis savu seju, bet tad pēkšņi uz ekrāna parādījās perfekti skaidrs attēls, kādu pat ārste nebija gaidījusi:

224-600x384

Viņu veselīgais puika turēja paceltu īkšķi. Visi sāka nekontrolēti smieties, ārste stāstīja, ka lai gan ir redzējusi ultrasonogrāfijās dažādus žestus, bet nekad neko tik skaidru un tiešu.  Šis moments padarīja to dienu par satriecošu un neaizmirstamu.

 

Šķiet, ka mazulim, tur iekšā, iet labi, un viņš vēlējās to parādīt arī saviem vecākiem!

00

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?