23.9 C
Rīga
sestdien, jūlijs 31, 2021

7 laimīgu attiecību likumi sievietei jebkurā situācijā!

 

attieciibulikumi

Vislabākais piedāvājums – Tu!

Tev ir jābūt vislabākajai, kāda tu vari kļūt. Nevis nevainojamai, bet satriecošai savā labākajā versijā. Tāpēc, jo labāk tu jutīsies, jo iekārojamāka kļūsi. Īslaicīgi iluzoras labsajūtas devēji kā kūciņas un bulciņas ir jāupurē ilgtermiņā sasniedzamu mērķu vārdā. Centies atbrīvoties no sliktiem ieradumiem – tādiem kā nevīžība, kavēšanās un haotisms. Vīriešiem patīk kārtīgas un tīras sievietes. Tīra sejas āda, izmazgāti mati un sakopts augums – tas ir obligāts ikdienas minimums. Esi sievišķīga. Joko, smejies, esi laipna. Nerunā pārlieku daudz, neizsakies ciniski. Neģērbies izaicinoši. Neizrādi nomāktību, neizklāsti savas problēmas gari un plaši. Esi dāma.

Veido attiecības pakāpeniski.

Vīrieši ātrāk mēdz iemīlēties, bet mēdz ātrāk arī beigt būt iemīlējušies. Sievietei attiecības ir jāveido lēni. Negaidiet, ka to darīs vīrietis. Palikt nelokāmai un sākotnēji neatklāties visā pilnībā var būt mokošs uzdevums, bet ilgtermiņā tas atmaksājas. Vīrietis, kurš mīl neatkāpsies. Tas, kurš ir blakus vienīgi izpriecu, seksa un izklaidēšanās nolūkos, kļūs nepacietīgs un dusmosies, ka noteiksi savas robežas un kāpināsi attiecību pilnbriedu pakāpeniski. Tādejādi atsijāsies pretendenti, kas ātri vēlas salauzt sirdi.

Nemāci viņam, kas jādara.

Neizrādi, ja esi nedroša un greizsirdīga. Ja vīrietis tevi mīl, tam, cik skaistas meitenes ir sporta klubā, nav nekādas nozīmes. Neizrīko savu mīļoto. Vīrietis dara to, ko grib darīt. Ja viņš nevar bez tevis dzīvot, tad viss ir skaidrs. Ja viņš var bez tevis dzīvot, arī viss ir skaidrs. Neesi dumja. Neko necenties mainīt viņa dzīvē. Vīrietis nav tavs īpašums. Nesmacē viņu, citādi viņš uzskatīs tevi par varaskāru raganu. Vīrietis vēlas sievieti, kura ļauj viņam justies labi, nevis nepilnvērtīgi. Tāpēc liec viņam mieru. Esi līdzās, bet dzīvo savu dzīvi.

Dari tā, lai ar tevi kopā ir viegli.

Ar tevi kopā ir jābūt viegli dzīvot un būt. Esi laipna, iejūtīga un pacietīga. Mēģini nepievērst uzmanību sīkumiem, tā vietā, vairāk stiprināt vīrieša pašapziņu. Ievingrinies būt pateicīga par to, ko saņem, nevis gaidi, ka vīrietis piepildīs katru tavu sapni. Mazas laipnības attiecības padara lieliskas. Mainies pati, esi pateicīga – tas dara brīnumus. Centies nekliegt – savaldības zaudēšana ir vājums, kura sakne ir neapmierinātībā ar sevi. Izrādi savu apmierinātību ar pasauli un savu vīrieti. Esi bezrūpīga. Izbrīvē laiku veselīgai mīlas dzīvei.

Netērē laiku izfantazētām attiecībām.

Novērtē situāciju pareizi. Ja vīrietis neatrod laiku, ko pavadīt kopā ar tevi, tad tas nav tāpēc, ka viņš ir aizņemts, bet tāpēc, ka viņš tevi negrib. Un punkts. Sievietes, kas dzīvo izfantazētās attiecībās, nespēj stāties reālās attiecībās. Dzīvo savu dzīvi. Pilnveidojies. Sporto. Tiecies ar draugiem. Esi godīga pret sevi. Vīrietis darīs jebko, lai būtu kopā ar sievieti, ko viņš mīl. Solījumu šķirties, atrunas ar aizņemtību darbā, pienākumu jūra un visas citas detaļas, nedrīkst ierobežot tavu izaugsmi.

Nekļūsti par ‘plāksteri.’

Satikties ar cilvēku, kura sirds nav brīva ir tas pats, kas braukt pa ceļu, kura galā ir upe. Cilvēks nevar dzīvot divas dzīves. Ja tiecies ar precētu vīrieti vai svaigi šķirtu vīrieti, tad viegli vari iepīties viņa problēmu tīklā. Esi saprotoša, bet ne pakļāvīga. Negaidi bezgalīgi. Nekļūsti nomācoša, bet esi nelokāma. Ja laika gaitā situācija neuzlabojas, izvērtē attiecības. Neizlutini vīrieti gaidīdama. Divi gadi ir laiks, ko vari dot vīrietim pēc šķiršanās. Nekļūsti greizsirdīga, esi patstāvīga. Neliec izvēlēties, bet liec nojaust, ka negaidīsi mūžīgi.

Laulību dzīves atsvaidzināšanas iespējas.

Tev jāpiestrādā tikai pie sevis pašas – esi laimīga un tā, ar kuru kopā dzīvot ir viegli. Rūpējies par savu darbu un interešu izkopšanu, uzturi sevi labā fiziskā formā. Domā ar galvu – attīsti savus vaļaspriekus un intereses, nenodarbojies ar attiecību iztirzāšanu brīvajā laikā. Runāšanai nav jēgas – labāk rīkojies – izskaties pievilcīga, jūties lieliski, entuziastiski aizrauj ar stāstiem, esi laipna, priecājies par dzīvi un savu mīļoto. Liec vīru mierā. Nepiekasies un nedīc. Nedusmojies un nesaīgsti, ja ikdiena nav kā reklāmā. Neesi greizsirdīga, greizsirdība ir kā plaisa tavās bruņās. Izsakies labi par radiniekiem un citiem cilvēkiem. Nesūdzies. Meklē kompromisus. Esi pieejama jauniem iespaidiem. Atvainojies ātri un dari to pirmā. Esi kārtīga. Esi patstāvīga. Neceri pārāk daudz.

_AMA1510

Seko Inesei Dāvidsonei arī sociālajos tīklos:

  • astrologika.lv
  • hennaguru.eu
  • facebook.com/maghas.tronis
  • facebook.com/HennaGuru.lv
  • instagram.com/hennaguru.eu/
  • twitter.com/Henna_Guru
  • draugiem.lv/hennaguru/
  • plus.google.com/+IneseDavidsone

 

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!