Mērenība itin visā – lūk, par ko ir jāatceras vīriešiem, kuri rūpējas par savas prostatas veselību! Ļoti žēl, bet lielākā daļa vīriešu dzimuma pārstāvju nenovērtē pareizas ēšanas un regulāru fizisko slodžu nozīmi savam organismam. Izrādās, ka daži produkti ir labākie ārstniecības līdzkekļi hroniskam prostatītam!

1
Prostatas profilakse vīriešiem

Ja regulāri savā ēdienkartē iekļausiet šos produktus, varēsiet saglabāt savu prostatu veselu līdz sirmam vecumam!

 1. Rieksti
  Rieksti, it īpaši Brazīlijas un valrieksti, satur cinku. Šis elements ir īpaši svarīgs spēcīgas vīriešu veselības uzturēšanai! Tāpat veselīgi ir ēst svaigas ķirbju sēklas.
 2. Zaļā tēja
  Viegla zaļā tēja, kas ir bagāta ar antioksidantiem, palīdzēs organismam tikt galā ar jebkuru infekciju, un kļūs par labu prostatas vēža profilaksi.
 3. Kurkuma
  Kurkumīns, kas atrodams šajā spilgtajā austrumu garšvielā, veicina imunitātes stiprināšanu. Kurkumu var pievienot ēdienam, bet var dzert īpašu dzērienu, piemēram, siltu pienu ar kurkumu.
 4. Brokoļi + Tomāti
  Šo dārzeņu savienojums ir ārstniecisks maisījums vīriešu organismam! Iesakām lietot ēdienus ar šiem dārzeņiem vismaz reizi 3 dienās, it īpaši tiem, kuriem ir bijušas problēmas ar prostatu. 
 5. Granātābols
  Granātābols palīdz samazināt holesterīna daudzumu asinīs, samazināt spiedienu, kā arī uzlabo asins cirkulāciju organismā. Granātābolā esošie antioksidanti novērš prostatas vēža veidošanos organismā. Ideāls produkts, kas palīdzēs vīrietim palikt veselam!

Lai izvairītos no problēmām ar prostatu, ir sevi jāsaudzē. Pie pirmajām prostatas iekaisuma pazīmēm, no ēdienkartes ir jāizslēdz alkohols un kafija (tās veicina nepatīkamās slimības attīstību), un vērsties pie ārsta!

AVOTS
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?