[sociallocker]

0

Mznaki Teteh – ir medicīnas māsiņa no Ganas. Viņa mācās skolā, strādā un pēc divām nedēļām precēsies. Kad viņa internetā izlika sava mīlestības stāsta fotogrāfijas, simtiem cilvēku nolēma, ka viņiem ir tiesības apsmiet viņas lieko svaru tā vietā, lai apsveiktu ar laimīgo dzīves notikumu.
Visi žēloja viņas puisi un visādi nežēlīgi jokoja. Bet tikko kā Mznaki  uzrakstīja šo īs paziņojumu kā atbildi visiem ļaunajiem komentētājiem, tā viņas Instagrama konta sekotāju skaits strauju palielinājās pat līdz 29.5 tūkstošiem.

“Joprojām pārliecināta…jūsu netīrie komentāri neizjauks manu laimi…paldies par komplimentiem un labajiem novēlējumiem…man ir tas gods”.

Un turpināja kaitināt nelabvēļus ar romantiskām fotogrāfijām, kurās ir kopā ar savu līgavaini. Malace!

[/sociallocker]

 
Komentāri: 6
 1. kristine 3 gadi ago

  nekad nevajag cilvekus vertet pec izkata,bet gan pec ieksejas butibas… ja citiem tas nepatik tad lai apgriezas un iet projam… ja cilveki mil viens otru tas ir viss galvenais liela milestiba un laime… nu lai jums veicas un lai viss izdodas.:))

 2. Reichy 3 gadi ago

  Skaista sieviete. Nesaprotu kapēc viņa jāapsmej. Ne viņas vīrietim traucē izskats ,ne viņai pašai. Ko citi iejaucas ar savu stulbumu.

 3. Nellija 3 gadi ago

  Cik zinu, tad pēc tam šī sieviete krietni notieveja, tāpēc šis raksts jau ir, principā, radīts muļķīgas nezināšanas dēļ.

  • Laila 3 gadi ago

   Drīzāk, muļķīgas nezināšanas dēļ rakstīts komentārs!
   Instā – Mzznaki (ieskaties pirms komentē) ?
   Nevaru kaut kā saskatīt to “krietni notievēšanu”

 4. Anonīms 3 gadi ago

  Nu, mūsdienu cilvēki pazemos jebko, ko var. Tā ir normālā parādība. Prieks ka abi cilvēki apprecējās un ignorēja citu cilvēku viedokļus. Malači.

 5. Raivo 3 gadi ago

  Vietā no kuras viņa nāk apaļīgas sievietes ir pats labākais kas var būt, takā nedomāju ka viņai ir ko diži iespringt.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?