4 C
Rīga
otrdien, oktobris 20, 2020

Ķirurgs izlaboja viņas žokļa formu, rezultāts ir neparasts

 

Ellija Džonsa no britu pilsētiņas Rīlas, piedzima ar retu pataloģiju, kuras dēļ viņas žoklis pārstāja augt atbilstoši viņas vecumam. Viņas vecāki sāka satraukties tikai tad, kad meitai bija jau 14 gadi, viņas šausmīgi šķībo zobu dēļ. Viņi Elliju aizveda pie ortodonta, kurš uzreiz pateica, ka problēma ir daudz nopietnāka nekā viņiem liekas. 

.1

Rezultātā Ellija tuvākos sešus gadus kļuva par žokļu-sejas ķirurga Emmas Vulli pacienti, kurai izdevās pārveidot meitenes izskatu un pat raksturu.

Ņemot vērā to, ka Ellijai abi žokļi un zods nebija attīstījušies, 16 gadu vecumā viņa pārcieta pirmo plastisko operāciju. Atšķirību jūs variet redzēt rentgena uzņēmumā. Žokļi tika ”pieaudzēti” gan vertikāli, gan arī horizontāli, kā arī zods tika pieaudzēts līdz normāliem izmēriem. 2

Protams skolniecei tas nenācās viegli: ”Tas bija ļoti sāpīgi. Veselu mēnesi es varēju uzņemt tikai šķidru pārtiku un nemaz nespēju parunāt. Viss ko es varēju – tas ir rakstīt uz papīra. Ilgi pēc tam es ļoti šļupstēju dēļ audu pietūkuma mutē.” – stāsta Ellija. 

.3Toties, kad viss bija beidzies es ar vecākiem bijām stāvā sajūsmā par rezultātu. .4Tagad meitenei ļoti patīk viņas izskats, viņa ir kļuvusi pašpārliecinātāka un var nodarboties ar visu ko vēlās. Šī skaistā jaunkundze sapņo kļūt par fotogrāfi, lai varētu iemūžināt citu cilvēku nozīmīgākos dzīves mirkļus. 

5

AVOTS 

 

 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!