-5.4 C
Rīga
piektdien, decembris 8, 2023

Viņa atteicās nēsāt krūšturi, bet pēc pāris nedēļām bija patīkami pārsteigta!

 

Kādi tik krūšturi nav izgudroti un izdomāti: bezvīļu krūšturi, mīkstie krūšturi, t-krekla krūšturi, krūšturi bez lencēm, samazinošie krūšturi, polsterēts krūšturis, koriģējošs krūšturis, krūšturi ar pilnām bļodiņām un ne tikai… Ak, nabaga mūsu krūtis! Vai ir vēts skaistuma dēļ paciest šīs mokas?!

носить ли бюстгальтер

VAI VAR NĒSĀT VISPĀR KRŪŠTURI

Ir tādas sievietes, kuras jau ir atteikušās no krūšturiem un viņas ir ar to apmierinātas. Un ja var ticēt rakstiem, kas tiek veidoti par to, ka krūšturus sievietēm pareizāk būtu nenēsāt un ielikt labi dziļi skapī. Kaut lielākā daļa no mums nesteidzas krūšturus izmest, bet gan turpināt lietot, jo neuzskata, ka tas var būt kaitīgi veselībai un ķermenim. 
красивый бюстгальтер

MĪTI PAR KRŪŠTURIEM. Hmm… interesanti gan! 

Ja uz nakti neņemsiet nost to, tad krūtis ilgāk saglabās tvirto un skaisto formu.

Gulēšana krūšturī – tas nekādi neietekmēs tavu ķermeņa formu, bet dziedzerim gan var kaitēt, pat ļoti. 

Krūšturis neļauj krūtīm priekšlaicīgi “nošļukt”

No gravitācijas spēka, iedzimtības, bērna barošanas sekām, krasām ķermeņa svara izmaiņām nepasargās nekāda modeļa vai kvalitātes krūšturis. Lūk, kas jauns!

Ja krūšturi valkā pareizi, tas kalpos ilgāk, pat līdz vairākiem gadiem

Pat viskvalitatīvākais krūšturis, ja to valkā pastāvīgi, var izstiepties līdz pat 8 cm un neko vairs nespēj “turēt”. Šis vien ir iemesls, lai šad tad iegādātos jaunu apakšveļu. 

Ja valkā mazāka izmēra krūšturi, krūtis izskatās lielākas un valdzinošākas. Jā, daudzas sievietes uzskata, ka tā ir patiesība, bet…

Varbūt dažu vīriešu uzmanību piesaista skats, ka visa mūsu “bagātība veļas pāri malām”. Taču krūšu veselībai tas pilnīgi noteikti par labu nenāk. Tev vajadzētu padomāt arī par savu veselību, ne tikai kā pievilināt vīriešu skatienu savām ”meitenēm”. 

бюстгальтер не по размеру

Krūštura līnijai jābūt taisnai

Tieši tā! Bļodiņas formai nav nozīmes galvenais, lai krūštura līnija būtu taisna un tu justos komfortbali, tad vis būs kā tam jābūt!

Balts krūšturis ir vismazāk pamanāms zem gaiša apģērba. Hmmm…

Jā, šī tik tiešām ir patiesība! Tu esi pareizi vien to dzirdējusi!
Ja vēlies, lai zem gaišas krāsas drēbēm apakšveļa nebūtu redzama, izvēlies miesas krāsas apakšveļu.
Atceries, lai arī kādu krūšturi tu izvēlēsies, tavas krūtis būs tikai pateicīgas, ja atradīsi laiku, kad dot tām nelielu atelpu un krūšturi atstāsi skapja plauktā.

Atceries – pati jutīsies brīvāk un nepiespiestāk! 

AVOTS

 

6 KOMENTĀRI

  1. Ja krūšturus nenēsāsiet nemaz, tad jūsu krūtis būs tādas, kā aborigēnietēm. Iesaku paskatīties dokumentālās filmiņas par viņām. Ja jums tā patīk, tad dariet tā, bet man nošļukušās ne pavisam.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here