0

Kā es viņas dievināju bērnībā!

Daudzkārtēji pētījumi ir apstiprinājuši, ka aronija ir neticami veselīga oga, kas attīra organismu no smagajiem metāliem un kaitīgām vielām, un tādējādi novērš vēža veidošanos.  

Šai ogai piemīt spēcīga pretaudzēju aktivitāte, kas “nogalina” ļaundabīgās krūts, aknu, galvas smadzeņu, plaušu un resnās zarnas audzēja šūnas.  

Tā ir lielisks antioksidants, kas novērš brīvos radikāļus un to bojātās veselās organisma šūnas un asins plazmas. Tādējādi palēninās novecošanās process un tiek novērstas dažādas hroniskās saslimšanas.

Aronijas pirmsākumi meklējumi Ziemeļu Amerikā, bet pēc tam tā tika atvesta uz Eiropu. Ziemeļamerikā to izmantoja kā zāles un barošanās produktu. Pēc sprādziena Černobiļas AES, aronijas ogas tika lietotas, lai mazinātu radiācijas efektu, un tās sniedza pārsteidzošus rezultātus.

Tieši aronijai piemīt visaugstākā antioksidantu aktivitāte no visām ogām un riekstiem.

Aronija ir bagāta ar flavonoīdiem, antioksidatniem, folijskābi, mikroelementiem un B, C un E vitamīniem. Tā ir bagāta ar antioksidantu antociāniem, kas stiprina imūnsistēmu, palēnina novecošanās procesu un samazina vēža attīstības risku.  

Pateicoties augstajam vitamīnu C un E saturam, kā arī antioksidantiem, tai piemīt spēcīgas antibakteriālas, pretvīrusu un pretiekaisumu īpašības.

Turklāt tā novērš sirds saslimšanas, samazina augstu asinsspiedienu un holesterīna līmeni, kā arī uztur labā holesterīna veidošanos. Turklāt aronija labvēlīgi ietekmē kuņģi, un stimulē vairogdziedzeri, un ir īpaši veselīga hiptireozes gadījumā.  

Turklāt šī oga uzlabo gremošanu, mazina sāpes kuņģī un samazina spazmas, ārstē caureju, un mazina kuņģa gļotādas iekaisumu. palīdz, ja ir akmeņi žultspūslī, ārstē žultspūšla iekaisumu, kā arī veicina aknu darbību. 

Ļoti bieži aroniju iekļauj dažādās diētās, jo tā palīdz kontrolēt svaru. Vēl vairāk, tā veicina smago metālu un vairāku radioaktīvo vielu izvadi no organisma.

Tomēr pievērsiet uzmanību, ka jums ir jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu, pirms uzsākt ārstēšanu ar aronijām.

AVOTS

Atstāt komentāru

11 Komentāri ieslēgt "Visveselīgākās ogas pasaulē, kas “nogalina” vēža šūnas, vīrusus un palēnina novecošanās procesu!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
svari
Viesis
svari

pazemina asinsspiedienu!!!

Iveta
Viesis
Iveta

Ja jau tik SUPER laba oga bez nevienas sliktas īpašības (vismaz šeit minētas vis vis… labākās), tad kādēļ gan vēl jākonsultējas ar ārstu??? Kaut kas nav īsti ar šo “reklāmu”!!!

Inguna
Viesis
Inguna

Viss ir pareizi ar reklaamu.Aronijas pazemina asinsspiedienu,taapeec ir vajadziiga aarsta konsultaacija.

Vija
Viesis
Vija

Ir taču tik daudz ārstnieciskas ogas. Kā piemēram citronliāna,melnais plūškoks.

Aija
Viesis
Aija

Atsauce uz krievu portālu, bet autora rakstam nav ne te, ne tur. Tā jau jebkurš var uzrakstīt, ka, piemēram, gurķi ir brīnumlīdzeklis…

Anonīms
Viesis
Anonīms

Jā aronijas pazemina asins spiedienu var gatavot garšīgu sīrupu

Anonīms
Viesis
Anonīms

Ko veel bez siirupa var gatavot no aronijaam?

svari
Viesis
svari

vel var sasaldet ogas un cepot platsmaizi likt klat…

Anonīms
Viesis
Anonīms

Jeb kura oga ir veselīga,it īpaši dzervenes.Un lai ēstu ogas man būtu vajadzīga ārstu konsultācija vai?

Marika
Viesis
Marika

Ja uzsāk jebkura veida pašārstēšanos, tad pilnīgi noteikti!

Betty
Viesis
Betty

Tā arī nav skaidrs kas ir HIPtireoze. Zinu hipo- un hiper- tireoze. Ja dodas veselīgus padomus tad vajadzēt aŕi izteikties precīzi.

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?