0 C
Rīga
otrdien, janvāris 26, 2021

Visveselīgākās ogas pasaulē, kas “nogalina” vēža šūnas, vīrusus un palēnina novecošanās procesu!

 

0

Kā es viņas dievināju bērnībā!

Daudzkārtēji pētījumi ir apstiprinājuši, ka aronija ir neticami veselīga oga, kas attīra organismu no smagajiem metāliem un kaitīgām vielām, un tādējādi novērš vēža veidošanos.  

Šai ogai piemīt spēcīga pretaudzēju aktivitāte, kas “nogalina” ļaundabīgās krūts, aknu, galvas smadzeņu, plaušu un resnās zarnas audzēja šūnas.  

Tā ir lielisks antioksidants, kas novērš brīvos radikāļus un to bojātās veselās organisma šūnas un asins plazmas. Tādējādi palēninās novecošanās process un tiek novērstas dažādas hroniskās saslimšanas.

Aronijas pirmsākumi meklējumi Ziemeļu Amerikā, bet pēc tam tā tika atvesta uz Eiropu. Ziemeļamerikā to izmantoja kā zāles un barošanās produktu. Pēc sprādziena Černobiļas AES, aronijas ogas tika lietotas, lai mazinātu radiācijas efektu, un tās sniedza pārsteidzošus rezultātus.

Tieši aronijai piemīt visaugstākā antioksidantu aktivitāte no visām ogām un riekstiem.

Aronija ir bagāta ar flavonoīdiem, antioksidatniem, folijskābi, mikroelementiem un B, C un E vitamīniem. Tā ir bagāta ar antioksidantu antociāniem, kas stiprina imūnsistēmu, palēnina novecošanās procesu un samazina vēža attīstības risku.  

Pateicoties augstajam vitamīnu C un E saturam, kā arī antioksidantiem, tai piemīt spēcīgas antibakteriālas, pretvīrusu un pretiekaisumu īpašības.

Turklāt tā novērš sirds saslimšanas, samazina augstu asinsspiedienu un holesterīna līmeni, kā arī uztur labā holesterīna veidošanos. Turklāt aronija labvēlīgi ietekmē kuņģi, un stimulē vairogdziedzeri, un ir īpaši veselīga hiptireozes gadījumā.  

Turklāt šī oga uzlabo gremošanu, mazina sāpes kuņģī un samazina spazmas, ārstē caureju, un mazina kuņģa gļotādas iekaisumu. palīdz, ja ir akmeņi žultspūslī, ārstē žultspūšla iekaisumu, kā arī veicina aknu darbību. 

Ļoti bieži aroniju iekļauj dažādās diētās, jo tā palīdz kontrolēt svaru. Vēl vairāk, tā veicina smago metālu un vairāku radioaktīvo vielu izvadi no organisma.

Tomēr pievērsiet uzmanību, ka jums ir jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu, pirms uzsākt ārstēšanu ar aronijām.

AVOTS

 

12 KOMENTĀRI

  1. Ja jau tik SUPER laba oga bez nevienas sliktas īpašības (vismaz šeit minētas vis vis… labākās), tad kādēļ gan vēl jākonsultējas ar ārstu??? Kaut kas nav īsti ar šo “reklāmu”!!!

    • Viss ir pareizi ar reklaamu.Aronijas pazemina asinsspiedienu,taapeec ir vajadziiga aarsta konsultaacija.

  2. Atsauce uz krievu portālu, bet autora rakstam nav ne te, ne tur. Tā jau jebkurš var uzrakstīt, ka, piemēram, gurķi ir brīnumlīdzeklis…

  3. Jeb kura oga ir veselīga,it īpaši dzervenes.Un lai ēstu ogas man būtu vajadzīga ārstu konsultācija vai?

  4. Tā arī nav skaidrs kas ir HIPtireoze. Zinu hipo- un hiper- tireoze. Ja dodas veselīgus padomus tad vajadzēt aŕi izteikties precīzi.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!