00
Jaunākās prognozes liecina – 2016. gada augusta otrā puse būs mēreni mitra, bet ne visai vēsa. Kopumā laba priekš sēņošanas, bet ne visai laba priekš ražas novākšanas. 
 
Cikloni no Atlantijas okeāna ies pāri Latvijai viens pēc otra. Nesot dažādas intensitātes nokrišņus, starp kuriem uz īsu brīdi būs skaidras debesis. Visai ticami- apmēram uz septembra sākumu uz laukiem būs ūdens, un kartupeļu novākšana būs visai sarežģīts process. 
 
Tomēr gaisa temperatūra īpaši nepazemināsies. Aukstākās dienas – perioda sākumā. Apmēram līdz 18. augustam naktīs gaiss atdzisīs līdz +5+6+7 grādiem. Aukstākais laiks gaidāms Latgalē un Zemgales austrumos. Pārējā Latvijā tuvākās naktīs gaiss būs drusku siltāks, termometra stabiņš nenokritīs zemāk par +10+11.  Pastāv apmēram 15%  varbūtība- ka Vidzemes augstienes austrumu malā un Latgalē uz zāles virskārtas būs nelielas salnas. Dienas stundās gaiss iesils līdz +17+21 grādam, iespējams daždien tie +20 nekurs Latvijā netiks sasniegti. 
 
Drusku siltāks laiks kļūs no 18. augusta, kad arī vējš – kas līdz šim nāca no rietumu puses, vairāk iegriezīsies no dienvidu horizonta. Tad gaiss iesils līdz +22+24+25 un atsevišķās dienās, iespējams, vēl vairāk. Naktīs nebūs vēsāks par +11+14. 
 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?