4 C
Rīga
ceturtdien, maijs 19, 2022

30 lietas, ko dara katra sieviete, bet kautrējas to skaļi teikt

 
 
Ir daudz rīcības, par kurām mēs nestāstam citiem. Pat domās no tādām cenšamies izvairīties. Bet tomēr prasās…
 
 
1. Nodarbojamies ar seksu pirmajā tikšanās reizē. Un tā nav laba zīme. Tā tiek “ierādīts”, ka nākotnē nopietnas attiecības nesekos. Tā teikt, lieliskai aitai arī vilna krīt. Mzliet pārtaisīts teiciens, lai nevienu neaizvainotu.
 
2. Skatās īsziņas sava puiša telefonā. Pat visgodīgākā meitene agri vai vēlu “noraujas”. Iespējams, vainīgi hormoni, kas ausīs sīc sīkā balstiņā: “Nu, paskaties, ko viņš glabā savā burvju karstajā lādītē!” (Acīmredzot, hormoni ne visai saprot tehniku un nezina vādu “telefons”).
 
3. Raksta Instagrammā par to, ka taisās iet uz trenažieru zāli/ skriet maratonu/ pārpeldēt Sueces kanālu. Un pēc tam to nedara. Kamdēļ lai to darītu, ja 237 “like” jau dabūti avansā? Labāk pavāļāties pa dīvānu. Un Sueca lai pagaida!
 
4. Čurā dušā. Domāji, ka vienīgā tāda izgudrotāja?
 
5. Izpētīji hroniku un apskatīji bijušā puiša otrās sievas vecākās māsas vai citu cilvēku fotogrāfijas, pret kuriem ir visai saasināta attieksme.
 
6. Skatās pieaugušajiem domāto kino. Viņa tikai tavā klātbūtnē izliekas – ka “divreizējā ieiešana” – tās ir šausmas un ,ka pietiek skatīties šos mēslus. Patiesībā meitenēm vēlme porno skatīties ir tik pat ātra vēlēšanās, tāda ar kādu tu armijā klāji gultu.
 
7. Raud automašīnā, kur skan skumja mūzika. Un vēl labāk ir tad, ja aiz loga ir lietus. Lāses tek pa stiklu, un Džeims Blants kaut kur nesteidzīgi dzied no bagāžnieka… Kāda skumja dzīve… Pietiek signalizēt, redzu, ka zaļā! Tūdaļ brauksim!
 
8. Taisa selfiju. Tāpēc, ka tikai selfijs var uz reizi parādīt- zemes skaistumu, ar uzpūstām lūpām, slīpu pieri un izspūrušiem matiem sānos.
 
9. Iedomājas, kā būs grūtniecībā izgāžot vēderu.
 
10. Atliek kāju spalvu dzīšanu tik ilgi, cik vien tas iespējams. Bet kas? Tu esi komandējumā, kaķim viss vienalga. Pluss, ka ir kaut kas pievelkošs un piedauzīgs tajā, ka vari sajust kā Čubaka pirms tam, kad atkal atgriezīsies pie glamūrīgi – plikā stāvokļa.
 
11. Plāno iespējamās kāzas. “Tā, Tanti Soņu noslēdināsim tālāk no stīgu kvarteta, viņai alerģija uz vijoļspēles skaņām. Bet tante Sāra nenodzīvos, nabadzīte. Ziedlapiņas jāpasūta trīs grozi…” – apmēram tā spriedelē meitene, kad atgriežas no pirmās tikšanās. Protams, ja tu viņai iepatikies.
 
12. Simulē orgasmu. Un pēc tam apgalvo, ka ar tevi viņai nekad nevajadzēs izlikties. Atvaino!
 
13. Raksta savu vārdu blakus ar tavu uzvārdu. Nekad nezinu, kādu kūleni izmetīs dzīve un labāk vienmēr pārbaudīt, vai vārds Andžela saskanēs ar uzvārdu Demidova – Raporpote.
 
14. Provocē skandālu. Piemēram, veikalā. Vēl no rīta sajuta, ka visa pasaule ir pretīm viņai. Un ja vēl ierauga, ka daikons veikalā ir ne svaigā kondīcijā, tad nojausma ir bijusi patiesa. Pasauciet menedžeru!
 
15. Apēd picu. Visu. Viena. Pēc tam tumsas aizsegā aiznes uz miskati lielu kvadrātveidīgu kartona kārbu ar sakaltušām garoziņām.
 
16. Taisa draugu ziņu ekrānšāviņus. Tos pārsūta citiem draugiem, lai nodarbotos ar aprunāšanu.
 
17. Aizsūta savu foto stilā “nu” dažādiem vīriešiem. Protams, šo foto uzņēma “priekš sevis”. Taču nepadalīties ar pasauli, kas šajā gadījumā ir bijušais, tagadējais un varbūt potenciālais vīrietis – to nedarīt būtu vienkārši zaimojoši.
 
18. Pārbauda, vai esat saderīgi pēc horoskopā. Tu vēl nepaspēsi pajautāt: “kādi plāni ir uz vakaru?”, bet viņa jau zinās, ka Vēzis saskan ar Aunu, Tīģeris ar Drakonu, bet Osis ar Papeli.
 
19. Pastāvīgi nēsā vienu un to pašu krūšturi. Bet tie mežģīņu pavedieni, kuros viņa periodiski ietinās, lai tevi iepriecinātu ir atrādīšanās brīvdienās. Un kā likums, pavisam neērti. Ne kā tie nemirstīgi lietotie krūšturi, kas pārdzīvojuši ne vienu vien draugu paaudzi.
 
20. Glabā autobusa biļeti kā piemiņu. Vai arī bukletu no serpentārija (čūsku krātiņš zoodārzā), kur jūs tikāties pirmajā randiņā.
 
21. Izjūt nepamatotu demoniski greizsirdību. “Labi, ka apgalvo, ka esi bijis makšķerēt. Tad kāpēc no tevis smird pēc zivīm, esi parklāts ar gļotām? Ahā, iekriti?!” Visu noliedz. Vai arī izliecies par beigtu. Drīz viņai tas pāries. Tie ir hormoni. Visticamāk, galu galā meitene uz tiem visu novels.
 
22. Ar draudzenēm apspriedīs savu bijušo nefrīta serdeņus. Un dažreiz arī tagadējo… Piedod!
 
23. Fantazē par seksu ar daudz vecākiem vīriešiem. Ar jaunajiem un vienaudžiem viss ir vairāk vai mazāk skaidrs. Bet ar kādiem interesanti… Labi, nav svarīgi, tas viss jau garām. Lai gan tomēr…
 
24. Tīksminās par savām krūtīm. Sieviešu krūts intriģē sievietes ne mazāk, kā vīriešus. Kā vien negrozi, tās ir divas pārsteidzošas un lieliskas būtnes. Un abas pieder viņai. Brīnums!
 
25. Izlasīja, pārlasīja un arī noskatījās “50 Greja nokrāsas”. Jā, tikko viņa aizstāvēja disertāciju par tēmu “Brontes māsas un viņu prombūtne Ņekrasova daiļradē” un kļuva par zinātņu kandidāti filozofijas zinātnē. Bet kad Kristians Grejs “ieiet” Anstasijā Sīlā, tad zinatņu grādu varam, galvu nepaceļot, aizsūtīt pensijā.
 
26. Apgalvo, ka šis foto ir #bezfiltra. Vai ne?
 
27. Skatās uz sevi spogulī, kad raud. Raudot balsī un notīrot asaras no vaigiem, meitene tomēr pamanās aizvilkties līdz spogulim. Viņa ieskatās savā izmainītajā dvēseles sāpē un pirmsmenstruālā sindroma (PMS) kulminējošā sejā. Kāda tomēr tā ir skaista! Un neaizsargāta. Jo sevišķi, kad raud.
 
28. Iedomājas, kādi būs jūsu bērni. Pat visiemīlējušākā meitene vienā un vienīgā vīrietī neatsakās no tādas nevainīgas patikas, kā iepējamā tēviņu selekcija. “Tā, ja ar manām ausīm un Serjožas matiem, tad sanāktu ļoti jauka meitene. Bet ne zēns. Zēnu vajag no Koļas – viņam ir plata mugura un neslikts augums”. Tas ir kā “Ths Sims” spēle, bet pilnīgā 3D versijā.
 
29. Čalošana ar saviem mājdzīvniekiem. Protams, viņa zina, ka te ir ne jau cilvēku bērniņi, bet liela zālēdāja ķirzaka no iguānas ģimenes. Bet tomēr pastiepj roku un uzjautā: “Kas grib būt pie manis?”
 
30. Dažreiz tiekas ar bijušo. Ar to pašu, kuru anatēmai nodeva visi viņas draudzenes, kad iemanījās jau tā meitenei ar salauztu sirdu to salauzt vēl četras reizes. Un, lai arī tagad viņa ir stabilās pieaugušo attiecībās uz savstarpējās cieņas pamata, tomēr pa reizei metas šī Belcebula apkampienos. Tāpēc, ka bez viņa ir pavisam garlaicīgi.

 

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here