image

 

Pēcdzemdību depresijas kustības Debesmanna dibinātājas lielā dubļu izaicinājuma ietvaros vāks ziedojumus jauno vecāku atbalstam!

 

Šā gada 24.septembrī biedrības un pēcdzemdību depresijas atbalsta biedrības ‘Debesmanna.com’ dibinātāja Iveta Parravani kopā ar māsu Mārīti Kanapolu ņems dalību vienā no lielākajiem fiziska rakstura izaicinājumiem pasaulē – ‘Tough Mudder’ (tulk. Dubļu cīņas), un šī izaicinājuma ietvaros vāks ziedojumus jauno vecāku atbalstam.

Tough Mudder dubļu cīņa ir 16-19km gara distance, kurā ir jāparvar vairāk kā 20 militāra stila šķēršļi, kuros tiek pārbaudīta dalībnieku garīgā un fiziskā izturība. Šo distanci veido 500 000 litru dubļu un 40 tonnas ledus. Šķēršļi sastāv gan no ūdens, uguns, elektrības un augstuma. Tas ir izaicinājums sev pārvarēt bailes un izkāpt no savas komfortzonas. Tiek uzskatīts, ka Tough Mudder ir viens no grūtākajiem fitnesa izturības izaicinājumiem, kāds vien šobrīd pieejams.

Ivetai un Mārītei aiz muguras ir jau vairāki pusmaratoni atbalstot Debesmannu, bet šāda veida sacensībās abas piedalīsies pirmo reizi un šī izaicinājuma ietvaros tiks piesaistīti ziedojumi biedrībai ‘Debesmanna.com’. Visi iegūtie ziedojumi tiks izmantoti biedrības vajadzībām, lai Debesmanna varētu turpināt veiksmīgi uzsākto bezmaksas atbalsta programmu jaunajiem vecākiem, kuri saskārušies ar pirms/pēcdzemdību depresiju.

 Iveta Parravani par šo notikumu stāsta šādi: ‘Tough Mudder ir mans šī brīža vislielākais izaicinājums. Man ir bail gan no augstuma, gan ūdens, tāpēc šo šķēršļu pārvarēšana būs jo sevišķi grūta. Palīdz apziņa, ka abas ar māsu vāksim ziedojumus man tuvai biedrībai, kura Latvijā (un arī ārpus tās) palīdz jaunajiem vecākiem, kuri saskārušies ar pēcdzemdību depresiju. Klusi ceru, ka, pateicoties šiem ziedojumiem, varbūt pat izdosies atklāt kādu jaunu bezmaksas atbalsta grupu māmiņām kādā no Latvijas pilsētām. Tāpēc aicinu visus – gan tos, kuri ir saskārušies ar pēcdzemdību depresiju, gan iepriekš saņēmuši atbalstu un palīdzību organizācijā Debesmanna, ziedot pat visniecīgāko summu, lai kopīgiem spēkiem varam turpināt palīdzēt grūtībās esošām māmiņām un tētiem. Kopā mēs varam vairāk!’

 

Ziedojuma veikšana ir pavisam vienkārša – to var veikt maksājuma veidā caur savu internetbanku un kā maksājuma mērķi norādīt – ziedojums.

Rekvizīti: vienotais reģistrācijas numurs: 40008218159

Saņēmējs: ‘Debesmanna.com’

Konts: AS SEB Banka: LV97UNLA0050021779582

SWIFT Kods: UNLALV2X

‘Debesmanna.com’ ir biedrība un kustība, kuras mērķis ir atbalstīt Latvijas sievietes, vīriešus un to ģimenes, kas saskārušies ar pēcdzemdību depresiju. Organizācijas darbības uzdevumu pamatā ir dažādu Latvijas un starptautiska mēroga ģimeņu veselības un atbalsta programmu, akciju, semināru organizēšana un līdzdalība tajās, sabiedrības izglītošana, kā arī palīdzības sniegšana. Pateicoties ‘Debesmanna.com’ izveidotajai un regulāri uzturētajai mājaslapai un sociālā tīkla Facebook grupai, jaunie vecāki var atrast informāciju par pirms un pēcdzemdību depresiju, uzzināt, kā to atpazīt un ko darīt, lai to uzvarētu, kā arī – kur atrast palīdzību un kā nepalikt vieniem. Šobrīd Šobrīd ‘Debesmanna.com’ piedāvā arī divu veidu atbalsta grupas – slēgtās pašpalīdzības grupas interneta portālos kā Māmiņu Klubs, Cālis, Draugiem un Facebook, kā arī vecāki tiek konsultēti arī atklātā atbalsta grupās Rīgā un Saldū. Šīs palīdzības saņemšana vecākiem ir bezmaksas, un speciālistu konsultāciju izmaksas sedz biedrība ‘Debesmanna.com’. Ar ziedojumu palīdzību biedrība vēlas paplašināt šādu atbalsta grupu pieejamību visā Latvijā.

Biedrība oficiāli ir reģistrēta 2013.gada 9.decembrī, kā arī 2014.gada 11.februārī tai tika piešķirts SLO (sabiedriskā labuma organizācija) statuss. Biedrības un mājaslapas idejiskā autore ir Lielbritānijā dzīvojošā latviete Iveta Parravani. Savukārt komandai piesaistīti augsti kvalificēti speciālisti, tai skaitā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālās terapijas Diāna Zande, kura arī ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā.

Biedrība ik gadu rīko ievērojamas aktivitātes, veicinot ziedojumu vākšanu jauno ģimeņu atbalstam. Viena no tām – tika radīta dziesma ‘Kopā’ sadarbojoties ar mūziķi un izpildītāju Normundu Pauniņu no grupas “Otra Puse”, kas tiek izpildīta kopā ar dziedātāju Antru Stafecku. Dziesma tika prezentēta labdarības koncertos ‘Kopā’ 2015.gada nogalē dažādās Latvijas pilsētās.

Iveta Parravani

Debesmanna.com dibinātāja

E-pasts: iveta@debesmanna.com

Web: www.debesmanna.com

Facebook: facebook.com/Debesmanna/

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?