happy
Vismaz ir vērts izmēģināt. Mums ir daudz un dažādas vēlmes, sapņi un ieceres. Smagi strādājam, lai tās piepildītu. Vai tieši otrādi, nolaižam rokas un dzīvojam dzīvi priekš citiem. 
 
Bet vēlēties  –  varbūt viss ir vienkāršāk. Ir dažas gaisīgas norādes. 
 
Tātad…
 
  • Šai vēlmei ir jābūt jūsu. Tai nevajadzētu būt pārņemtai no citiem, vai ir kādai cilvēku grupas vēlmei, kuru jūsu dvēsele nemaz tik ļoti nevēlas. Ja dvēsele nepiedalās, tad vēlēšanās piepildās ar lielām grūtībām. 

 

  • Pārliecība par sekmēm. Jums jābūt tai 100%. Piemēram, Volts Disnejs, pēc tam slavenais animācijas filmu lielmeistars, bērnībā zīmēja mājas sienas ar krītu. Papīram un zīmuļiem toreiz ģimenē naudas nebija. Visi pieaugušie, un arī vienaudži, sacīja vienbalsīgi: “Tādai lietai nav perspektīvas”. Ja būtu paklausījis, tad kāda būtu kino vēsture šodien, nezina neviens!

 

  • “Palaidiet” savu vēlēšanos. Visu varam salīdzināt ar gaisa balonu. Mēs savu vēlēšanos piepūšam kā balonu. Vairāk un vairāk šo vēlēšanos apaudzējot ar detaļām un niansēm. Laiks šo balonu – vēlēšanos palaist gaisā. Taču mēs šo balonu turam pie sevis, palaižam ārā gaisu, tad to piepūšam tā, ka tas pārplīst. Tā mēs rīkojamies arī ar sirdī auklēto vēlēšanos –  reizēm pieklusinām, reizēm ātri gribam piepildīt. Mums tikai balons jāpalaiž gaisā, un arī vēlēšanās jāpalaiž debesīs, kur to uzklausīs un saveidos riņķī apstākļus, lai vēlēšanās tiktu piepildīta.

 

  •  Savu vēlēšanos vizualizējiet. Vismaz 15 minūtes dienā, iedomājieties vīziju saistībā ar jūsu vēlmi. Iedomājieties to no pirmās personas, kas, protams, esat jūs.

 

  • Un smaidiet. Ja jūsu garastāvoklis kļūst smaidīgāks, tad arī Kosmoss atsaucas un palīdz it visā! Bet parasti, ja esiet skumjš, žēlojaties par apkārtni un domājat  melnas domas, tādā veidā arī negatīvo piesaistot ap sevi negatīvo auru. Pacentieties visu ap sevi redzēt pozitīvā gaisotnē un ar smaidu. 
 
Neticat? Bet dariet visu ar smaidu. Un jums sāks veikties jūtami vairāk, un jūsu vēlēšanās kļūs arvien tuvāka piepildījumam. 
 
 
 
1 komentārs
  1. Santa 2 gadi ago

    Lai pieildāds!

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?