meness

Septembra vidus, šķiet, vienmēr atnes sev līdzi dažādas pārmaiņas. Vasara beigusies, bērni atsākuši skolas gaitas, laiks kļūst uzmundrinoši vēss un rudens jūtams pat gaisā. Šogad visām pārmaiņām klāt nāk arī mēness aptumsums, kas gaidāms naktī uz 16. septembri.

Pilns mēness aptumsums saistīts ar dažādām pārmaiņām un enerģētisku satricinājumu. Lai gan daudzi no mums, visticamāk, pašu aptumsuma brīdi palaidīs garām un skaidri neieraudzīs, visi izjutīsim šīs dabas parādības sekas.

Un tas viss tāpēc, ka šis aptumsums norisināsies emocionālajā, sarežģītajā Zivju zīmē. Tas nozīmē, ka šis laiks ideāli piemērots, lai koncentrētos radošam darbam un garīgumam.

Šajā gadalaikā pilnmēnesi dēvē par “Ražas mēnesi”. Bieži novērojami mēness aptumsumi, un tie notiek tieši pilnā mēnesī.

16. septembra vakarā Saule, Mēness un Zeme atradīsies uz vienas līnijas, bet Mēness – aiz mūsu planētas. Tai brīdī tas ieies Zemes ēnā.

Katrs cilvēks uz aptumsumu reaģē atšķirīgi. Dažiem “atvērsies acis” uz notiekošo dzīvē, citi neko pat nepamanīs.

Raksturīgi, ka var tuvoties beigām vai noslēgties kāds dzīves posms. Tas var notikt praktiski jebkurā dzīves jomā, piemēram, izirt sevi izsmēlušas attiecības vai vari beidzot pabeigt kādu projektu, pie kura ilgi un smagi strādāji. Jebkurā gadījumā – atvadies no bijušā un dodies pretī nākotnei.

Daudzi ieskatīsies acīs patiesībai, īpaši attiecību jomā. Iespējams, uzzināsi, ko ilgi esi slēpis pats no sevis. Kad saskatīsi patiesību, to nedrīkst ignorēt. Daži cilvēki beidzot ļaus vaļu ilgi krātām dusmām.

Šajās dienās būsim ļoti emocionāli – trūks kritiska skatījuma uz daudzām lietām. Bet, atlaižot agresiju, mēs varēsim ar atvieglojumu uzelpot un atkal skaidri domāt.

Var gadīties arī, ka atklāsi sevī jaunas, radošas spējas. Izmanto paaugstināto interesi par mākslu, lai atbrīvotos no dusmām vai vilšanās. Raksti, dziedi, zīmē, pārveido emocijas radošā veidā, nevis izgāz pār citiem. Tā tu nenodarīsi nevienam ļaunu un nesadedzināsi kādus tiltus.

Ne viens vien šajās dienās iegūs harmoniju un jaunu sevis apziņu. Ieskaties sevī un tiec skaidrībā, ko vēlies un par ko cīnies, pēc tam koncentrējies uz atbildēm, kuras jau tevī ir, tikai tu tās vēl neapzinies!

 

lalv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?