publicitates-foto-1

Sestdien, 15. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 pie tirdzniecības centra “Mols” norisināsies “Latvijas Gada auto 2017 testa diena Molā”, kur ikvienam interesentam būs iespēja doties 20 minūšu ilgos testa braucienos ar jaunākajiem automobiļiem Latvijā, kā arī piedalīties citos dažādos ar auto saistītos konkursos. 

Tirdzniecības centra “Mols” aicina visus auto mīļotājus doties uz autostāvvietu, kur jau no plkst. 11.00 pulcēsies “Latvijas Gada auto 2017” pretendenti. Ikviens bezmaksas semināros kopā ar ilggadējo Latvijas čempionu rallijā Ivaru Cauni un auto žurnālistu Ati Jansonu varēs atsvaidzināt esošās un iegūt jaunas zināšanas par dažādām lietām, lai auto vadīšana kļūtu drošāka un ērtāka. Savukārt kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) ikviens varēs izmēģināt un pārbaudīt to, kāpēc ir tik ļoti svarīgi lietot drošības jostu. Paši veiklākie apmeklētāji varēs piedalīties azartiskā braucienā, kur, veicot noteiktā laika posmā dažādus manevrus, cīnīsies par galveno balvu – iespēju uz visu nedēļas nogali izmēģināt jauno Volkswagen Tiguan ar pilnu degvielas bāku.

“Mums ir liels prieks par izveidojušos sadarbību ar “Latvijas Gada auto” rīkotājiem, jo jau trešo gadu pie tirdzniecības centra “Mols” notiks “Latvijas Gada auto” testa diena, kas nu ir kļuvusi par aizraujošu un ļoti gaidītu pasākumu. Ikviens auto mīļotājs pie tirdzniecības centra “Mols” varēs novērtēt un izbraukt ar aptuveni 20 jaunākajiem auto modeļiem, kā arī piedalīties dažādās citās aktivitātēs. Savukārt novembrī tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties balsojumā “Mola Gada auto 2017”,” par auto aktivitātēm stāsta t/c “Mols” menedžere Una Tukiša.     

Sestdien ikviens no plkst. 11.00 līdz 18.00 ar derīgu auto apliecību testa braucienā varēs novērtēt apmēram 20 jaunākos auto modeļus – piemēram, Audi Q2, BMW X1, Ford Edge, Mazda MX-5, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Renault Megane, Renault Talisman GrandTour, Toyota Corolla, Toyota RAV4 Hybrid, Volkswagen Passat GTE, Volkswagen Tiguan, Volvo S90 u.c.  

Savukārt no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie tirdzniecības centra “Mols” darbosies profesionāls fotogrāfs, dodot iespēju ikvienam nofotografēties pie sava iemīļotākā auto. Izgatavotā fotogrāfija bez maksas būs iegūstama tajā pašā dienā informācijas centrā.  

“Jau trešo gadu mēs sadarbojamies ar t/c Mols, jo tā atrašanās vieta ir ļoti ērta autobraucējiem un plašais stāvlaukums ļauj pasākumam izvērsties. Tieši autovadītāji un autovadītājas ir tie, kurus mēs vēlamies uzrunāt un aicinām uz “Latvijas Gada auto testa dienu Molā”! Ja tuvākajā laikā plānojat iegādāties jaunu auto, tad Jums, jo īpaši būs noderīga testa diena. Jo tikai 15. oktobrī varēs vienuviet izmēģināt un galvenais salīdzināt vairākus dažādu autoražotāju jaunākos automobiļus Latvijā. Ja auto iegāde nav aktuāla, tad aicinu apmeklēt bezmaksas drošas braukšanas ievadseminārus un CSDD “Drošības jostas” stendu,” par gaidāmo pasākumu stāsta konkursa “Latvijas Gada auto” rīkotājs Māris Ozoliņš.

Konkursa “Latvijas Gada auto” mērķis ir ar kompetentas žūrijas, autoražotāju un mediju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kas ir pieejami Latvijas tirgū. Tituls “Latvijas Gada auto” tiek pasniegts kopš 1998. gada, un ikviens vēl līdz 2. novembrim var pieteikties konkursam “Latvijas Gada auto 2017”. Pieteikt konkursam drīkst tikai pašus jaunākos autoražotāju modeļus, kuru pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2015. gada 1. oktobra. Galvenais titula ieguvējs tiks paziņots apbalvošanas ceremonijā 9. decembrī.

publicitates-foto-3

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?