glam

Dumpīgai sievietei pietiek nekaunības būt tādai, kāda viņa vēlas būt nevis klausīties apkārtējo uzskatos, par to, kādai ir jābūt īstai sievietei. 

1. Tu spītīgi atsakies būt tāda, kādu pasaule tevi vēlas redzēt. Tu skaidri zini, ka šie antīkie skati uz dzīvi tikai liedz cilvēkiem pilnībā izpausties.
2. Tu jūti riebumu pret definīcijām un apzīmējumiem. Ko nozīmē būt sievietei? Tu pati personīgi veido savu definīciju, to nedrīkst darīt citi!
3. Tu pieņem sevi radikālā veidā. Tu apzinies, ka patiess spēks nāk no sabiedrības standartu pārdefinēšanas personīgai un vispārīgai lietošanai.
4. Tu nekad nebūsi nenozīmīga, mazāk svarīga vai vārga. Tava klātbūtne ir rēciens, nevis čuksts.

5. Ja tev rūp vecums, tad vienīgi dzīves sasniegumu novērtēšanas kontekstā. Tu tur ļaunu prātu uz sievietēm, kuras izmisīgi turas pie jaunības. Grumbas tev ir goda zīme.
6. Tu nejūties vainīga par to, ka ēd to, ko vēlies vai neapmeklē sporta zāli. Tavs ķermenis, tavi noteikumi. Nav nekādu “vainas pilnu izpriecu”, ir tikai patīkamas izpriecas. Vienmēr.
7. Tu nespried par sievieti pēc viņas izvēlēm. Dzīvo un ļauj citiem dzīvot. Tas kā citas sievietes definē sievišķību nav tava darīšana.
8. Tu ģērbies tā, kā tu vēlies ģērbties, atsakoties klausīties tajā, kā sievietei jāģērbjas. Tavas drēbes nav apspriedes objekts.
9. Tu atsakies dzīvot klusi un nepamanāmi. Turklāt, tu apņemies pati definēt to, kas ir svarīgi un kas nav.
10. Vārdam “vajadzētu” nav vietas tavā vārdnīcā.Tu neuzskati, ka citiem būtu jādefinē tava dzīve un jānosaka tās principi.
11. Tu zini, ka tava dzīve ir tavās rokās. Tēlot upuri ir bezjēdzīgi un tu nepiekrīti uzskatam, ka sievietes ir vājais dzimums. Ar tevi ir jārēķinās!
12. Tu saproti, ka spēks nav auksts, attāls vai nejūtīgs. Tu zini, ka īsto spēku parāda tie cilvēki, kuri pasaulei parāda savas vājības.
13. Tu nekad nesaki, ka tev neviens nav vajadzīgs. Galu galā, lai ielaistu cilvēkus savā sirdī, nepieciešama patiesa drosme.
14. Tavas jūtas un emocijas pieder tev pašai. Tu neesi iracionāla tikai tādēļ, ka jūti. Nejust neko iracionāli.
15. Tu izglāb pati sevi. Tu uzņemies atbildību par savu dzīvi un saviem lēmumiem, tu pati padari sevi laimīgu. Tu mīli sevi un neļauj nevienam noteikt savu vērtību.
16. Tu atsakies iekrist sāncensības lamatās, sacenšoties ar citām sievietēm. Varbūt tā ir viņu realitāte, bet ne tava.
17. Tu zini, ka pašpārliecinātība ir tā, uz kuras balstās dzīves kvalitāte. Baidīšanas no citiem nenodarīs neko labu tavai pašapziņai, tā tikai tevi ieslodzīs.
18. Tu esi DZĪVOJUSI. Tu esi izcīnījusi uzvaras. Tu nekad neatzīsi, ka tava dzīve ir ideāla, jo esi gatava pie tās vēl un vēl strādāt.
19. Tu pieņem nekārtību. Tu kļūdies, gluži tāpat, kā citi. Tu esi nedroša. Tu raudi. Tu kļūsti nikna. Un tu par to nekaunies.
20. Tev ir viens moto: neviens tev nenorādīs, kas tu esi.
21. Izņemot tevi pašu. Tu definē to, kas esi!

 

zeltene

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?