20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Trīs vai četras līnijas uz delnas locītavas. Ko tās pastāsta par cilvēku?

 

rokas-linijas

Rokas līniju lasīšana jeb hiromantija kļuva populāra jau pirms simtiem gadu. Tās radītāji ir hindu astrologi. Pirmo reizi tā aprakstīta ķīniešu senajos rakstos, no kurienes tā samērā ātri izplatījās visā Austrumāzijā. Vēl mazliet vēlāk tā nokļuva arī Eiropā. Šodien hiromantija ir māksla, kuru aktīvi praktizē īpaši apmācīti speciālisti.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā lasīt rokas līnijas, ir nevis plauksta, bet gan rokas locītava. Uz rokas locītavām skatāmas aprocei līdzīgas līnijas.

Tiek uzskatīts: jo vairāk tādu līniju, jo garāka būs cilvēka dzīve. Visbiežāk sastopamas divas vai trīs līnijas, bet to mēdz būt arī četras.

Katrai no šīm līnijām ir konkrēta nozīme, un tās var atklāt svarīgas lietas par cilvēka dzīvi. Piemēram, pirmā līnija vēsta par veselības stāvokli.

Pirmā: pati svarīgākā līnija, kas saistīta ar cilvēka veselības stāvokli. Ja tā ir nepārtraukta un izteikta, tas nozīmē, ka viss ir labi. Ja tā ir slikti redzama un pārtraukta, tas liecina par cilvēka vājajām vietām.

Pastāv arī dzimumu atšķirības. Ja līnija pārtraukta sievietēm, tas var nozīmēt ginekoloģiskas problēmas, piemēram, ar spēju kļūt par māti. Vīriešiem iespējamas problēmas ar prostatu vai reproduktīvo sistēmu.

Otrā līnija: tā nosaka bagātības apmēru. Ja tā ir nepārtraukta un skaidri izteikta, cilvēkam gaidāma gaiša un nodrošināta nākotne.

Trešā līnija: šī līnija parāda varas līmeni, kādu cilvēks iegūs dzīves laikā. Arī te skaidrojums līdzīgs: jo izteiktāka līnija, jo labāks rezultāts. Skaidra un nepārtraukta varas līnija norāda uz cilvēka ietekmi sabiedrībā.

Ja uz rokas redzamas visas trīs līnijas, cilvēks nodzīvos no 69 līdz 84 gadiem.

Ceturtā līnija: visretākā no visām. Atrodas paralēli trešajai, tāpēc saistīta ar to. Ja šāda līnija saskatāma, tas nozīmē, ka tev būs ne tikai vara, bet patiesi nozīmīgs stāvoklis dzīvē, turklāt visā tās garumā.

Tie, kuriem ir visas četras līnijas, nodzīvos ilgāk par 84 gadiem!

 

lalv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here