-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

Vīrieši dalās ar to, kā tas ir – SNIEGT ORĀLO SEKSU SIEVIETEI!

 

Tavs draugs noteikti arī ir teicis, ka viņam patīk to darīt, bet vai visi viedokļi ir vienādi? Ir ļoti daudz dažādu faktoru, kas ietekmē vīrieša vēlmi “noiet tur lejā” – pat tādi, par kuriem tev nav ne jausmas.

Un, mūsuprāt, vīriešiem to patīk darīt vairāk, nekā sievietēm patīk šādā veidā apmierināt vīriešus. Tad, nu, lūk, mēs esam apkopojuši vairāku vīriešu viedokļus par to, kā viņiem patīk sniegt orālo seksu sievietei.

 

“Es domāju, ka tas ir super-seksīgi. Ir ļoti patīkami, ka es varu ar savu mēli darīt ko tādu, kas sievietei liek patīkamās sajūtās locīties un kunkstēt. Tas liek domāt, ka es viņai daru ko tādu, ko viņa pati sev nevar izdarīt.” – Vils D.

“Man vienmēr, kad “noeju lejā” šķiet, ka es daru savu daļu visa procesa, jo mana draudzene vienmēr saka, ka nekad nesasniedz orgasmu no seksa. Tā ir mana vienīgā iespēja viņu apmierināt, un kad viņa beidz, sajūtas ir lieliskas. Tāpat tas ir jo labāk man, jo viņa vēlas vēl vairāk seksa tādēļ, ka es viņu vienmēr pēc tam apmierinu.” – Henrijs G.

“Ja godīgi, tas ir eiforiski. Man patīk, kā tas garšo un patīk, kā tur smaržo. Tur vienkārši ir kaut kas tāds, kas mani ļoti uzbudina.” – Kolins A.

“Katru reizi, kad pirmoreiz “noeju lejā” kādai jaunai meitenei, ir sajūta, it kā es dotos misijā, lai liktu justies viņai brīnišķīgi. Vienmēr cenšos saprast, kas viņai vislabāk patīk.” – Dastins S.

“Man tas liek justies tuvākam sievietei. Tev taču ir jājūtas komfortabli kopā ar cilvēku, kuram tu laizi ģenitālijas, ne?” – Karloss S.

“Sajūta ir lieliska, tas garšo lieliski, un reakcija liek man justies ļoti pacilātam. Ir lieliski sievietei darīt ko tādu, ko viņa pati izdarīt nevar.” – Evans H.

“Dažkārt tas kutina man degunu. Vienreiz pat nošķaudījos. Tas bija mazliet neērts brīdis.” – Mikaks A.

 

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here