22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Bārda, ūsas, bakenes – ko par vīrieša personību stāsta sejas apmatojums

 

Bārda, ūsas un bakenes atkal ir kļuvušas modernas un aktuālas vīriešu vidū. Kā jebkura tēla detaļa arī tās raksturo savu īpašnieku. Tātad – ko sejas apmatojums stāsta par vīrieša personību?

Bakenes
Ja vīrietim ir bakenes, tad jūsu priekšā ir brīva personība un pat zināmā mērā dumpinieks. Viņš nepieķeras vietām, cilvēkiem un atrodas pastāvīgos sevis meklējumos. Strīdēties ar šo cilvēku ir bezjēdzīgi – labāk pakratīt galvu un darīt lietas pa savam, ja jūs zināt, kā tieši.

Maza bārdiņa
Mazai akurātai bārdiņa priekšroku dod vīrieši, kurus var nosaukt par stabiliem. Šiem stiprā dzimuma pārstāvjiem ir sava mūžīgo vērtību hierarhija, un pret pārmaiņām viņi attiecas ārkārtīgi uzmanīgi. Šāds vīrietis nebaidās no atbildības un vēlas, lai viņu uztvertu nopietni.

Ūsas un bārda
Pilnvērtīgas ūsas un bārdu izvēlas vīrieši no kategorijas “puisis mežcirtējs”, kas pašlaik ir modē. Šādi stiprā dzimuma pārstāvji cenšas radīt vīrišķīgu un uzticamu vīriešu iespaidu. Šie vīrieši bieži vien izrādās labi mīlnieki, jo viņiem ir augsts testosterona līmenis.

Rugāji
Rugājus izvēlas vīrieši, kam patīk radīt iespaidu. Šā tipa vīrieši prot rūpēties par sevi un savu ārieni, tāpēc viņi bieži ir ļoti patmīlīgi. Iztapt šādam stiprā dzimuma pārstāvim nav viegli. Viņš ir diezgan nežēlīgs, ja jūs uzkāpjat uz sāpīgās vietas. Reti izrāda maigumu.

Ūsas
Tikai ūsas nēsā tie vīrieši, kas mīl radīt iespaidu. Viņi par katru cenu vēlas atšķirties no pūļa un cenšas, lai nebūtu līdzīgi nevienam. Tikai lieta tāda, ka ar to arī viss parasti aprobežojas.

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here