Vai arī tev auskaru iegāde sagādā zināmas grūtības, jo nevari izvēlēties “īsto” formu? Mēs tev atklāsim kādas formas auskari ir vispiemērotākie tavai sejas formai.

Izrotāti, nestandarta formas auskari piestāvēs jebkurai sejas formai, taču jāizvēlas sev atbilstošs garums un rotājumi, kā arī tie jāpieskaņo tērpam, aksesuāriem un frizūrai!

Gari, taisnas formas auskari – ideāli piestāvēs apaļai sejai. Šādi auskari vizuāli pagarinās tavu seju. Ja tev ir apaļa seja, tad atturies no visiem auskariem, kas ir apaļi.

Apgrieztā trijstūra formas auskari – tā kā sirds formas seja tiek uzskatīta par vienu no “ideālajām” sievietes sejas formām, tad mēs ierosinām atdarināt šo sejas formu ar apgrieztā trijstūra formas auskariem! Šādas sejas formas īpašniecēm vajadzētu atturēties no gariem, taisniem auskariem ar izteiksmīgiem rotājumiem to galā.

Izrotāti nagliņauskari – vislabāk piestāvēs taisnstūrveida sejas formai. Tie vizuāli padarīs seju platāku. Šādas sejas formas īpašniecēm vajadzētu atturēties no ģeometrisku figūru auskariem.

Gareni auskari ar izteiksmīgiem rotājumiem galos – šādi auskari vislabāk piestāvēs kvadrātveida sejas formai. Tie padarīs seju vizuāli garenāku. Šādas sejas formas īpašniecēm nevajadzētu izvēlēties nagliņveida auskarus.

Pērļu nagliņauskari – vislabāk piestāvēs ovālai sejas formai. Dabīgie materiāli izcels ideālās sejas formu. Ovāla sejas forma ir vienīgā sejas forma, kurai kopumā labi izskatīsies jebkuras formas auskari.

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?