Slim woman in white underwear and measure around her body on isolated background. by Oleg Evseev on 500px.com

Šī augļa pārsteidzošo efektu uz organismu ir grūti nepamanīt. It īpaši tad, ja to apēd tukšā dūšā. Īsā laikā zaudēt pāris kilogramus palīdzēs mazais, pūkainais kivi!

Šāda veida vienkāršā diēta palīdzēs tev attīrīt organismu, sadedzināt pāris lieko kilogramu, nezaudējot muskuļus. Tāpat kivi palīdzēs tev organismā atjaunot ziemas laikā iztukšotos vitamīnu krājumus!

Kivi satur dabisko „tauku dedzinātāju” – karnitīnu. Tāpat tajā ir diezgan daudz C vitamīnu, šķiedrvielu, flavonoīdu, antioksidantu un maz kaloriju! Šis auglis ir ideāli piemērots atslodzes dienām.

Ja tev nav problēmu ar kuņģi, tad ir veselīgi apēst vienu kivi tukšā dūšā. Ir cilvēki, kas to ēd ar visu mizu, jo arī tajā ir daudz veselīgu vielu. Taču var ēst arī bez mizas, un tu jutīsi, kā tavs ķermenis tiek piepildīts ar enerģiju un možumu!

Auglis palīdz attīrīt kuņģi un tikt vaļā no „pārēšanās sindroma”. Kā izrādās, bieži vien nekontrolējama apetīte rodas dažādu vielu un vitamīnu organismā nepietiekamības dēļ. Tā kā, nākamreiz, kad jūti, ka gribi pārēsties, apēd kivi.

 

Avots: Mirkrasoty.life

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?