Jūlijs, vasara, festivāli! Šomēnes mums prātā ir tikai viena doma – kā iegūt un izbaudīt pēc iespējas vairāk bonusu, ko sniedz gada siltākais un zaļākais mēnesis. Par to arī varēsi lasīt jaunajā numurā, kura vāku rotā meitene ar raksturu – Gvena Stefani.

Gvena ir iedvesmojoša, dzirkstoša un enerģiska personība. Varam garantēt, ka daļu no viņas dzīvesprieka iegūsi arī tu, izlasot mēneša lielo interviju. Runājot par attiecībām, Gvenas bijušo vīriešu saraksts nav pārāk garš. “Es nebiju liela randiņu piekritēja,” viņa atzīst, “man ir bijuši tikai divi draugi, un ar vienu no tiem es apprecējos!”

Tu jau zini, ka perfektās attiecībās noslēpumu nav. Taču perfektas attiecības ir tikpat nereālas kā vienradži un fejas… Tāpēc mēs palūdzām vairākām sievietēm anonīmi izstāstīt lietas, kuras viņas nekad neatklātu mīļotajiem vīriešiem. Viņu mazos, netīros noslēpumus lasi 74. lappusē! Ir skaidrs, ka mūsu dzīves būtu daudz vieglākas, ja kāds pateiktu priekšā, kā rīkoties. Tāpēc šomēnes Cosmo uzrunāja piecas fantastiskas sievietes, kuras atklāja būtiskas lietas, ko viņas pašas būtu gribējušas zināt 20 gados. Šomēnes mēs vēlējāmies izpētīt arī par attiecībām bez zīmoga pasē. Cik droši ir dzīvot attiecībās bez laulības zvēresta un kā pasargāt savas intereses, kad viss sāk brukt? Uzzini 78. lappusē.

Tevis ceptās kūkas un pīrāgi vienā mirklī izkūst draugiem uz mēles un ir tik gardi, ka viņi par tiem būtu gatavi maksāt? Vai arī tu uz nagiem spēj radīt veselu mākslas darbu un sapņo par mazu manikīra salonu ? Lieliski! Mēs tev pastāstīsim, kā pārvērst sapņu biznesu par realitāti un radīt zīmolu, kas iekaros cilvēku sirdis. Pieredzē ar mums dalījās veiksmīgas, jaunas sievietes – kūku un saldumu burve Anna Panna, zīmolvede un bloga Bud Bloom Blossom autore Inese Indāne, kā arī zīmola Fl*sh You&Me radītāja Līva Šteina. Iedvesmojies!

Klāt festivāli! Mēs aptaujājām stilīgās blogeres Agnesi Kleinu un igaunieti Helēni Vetiku par viņu festivālu stila must-have. Modes ekspertes atklāja patiešām interesantas un noderīgas lietas, kuras vari lasīt 36. lappusē. Jūlijā vari lasīt arī skaistuma padomus, kā izdzīvot 3 dienas bez komforta un dušas, un tāpat izskatīties nevainojami.

Lai tev krāsu un ballīšu pilns jūlijs!
Tavs Cosmo

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?