Īpašais Cosmo seanss Valentīna dienas noskaņās – jau šonedēļ! Piesakies un iegūsti biļetes uz smieklīgo komēdiju “Kā būt vienai un laimīgai” (“How to be single, 2016”), kuras galvenajā lomā iejutusies Cosmo februāra vāka zvaigzne Rebela Vilsone. Katra seansa apmeklētāja saņems lielisku dāvanu no Avon!

 

 

Daži māk dzīvot vieni, daži nemāk, bet daži ir… Alise. Un Robina. Lūsija. Mega. Toms. Deivids. Ņujorkā netrūkst vientuļu siržu, kuras meklē savu otro pusīti – dvēseles radinieku, seksa partneri, vai kaut ko pa vidu starp abiem. Te neiztrūkstošs ir flirts un vienas nakts sakari, tomēr visiem neprecētajiem ir kaut kas kopīgs – vēlme iemācīties dzīvot vieniem pasaulē, kurā mīlestībai ir tik daudz un dažādu definīciju. Pārgulēt pilsētā, kura nekad neguļ, vēl nekad nav bijis tik aizraujoši!

Lai pieteiktos uz filmas pirmizrādi, līdz 9. februāra plkst. 16:00 sūti pieteikuma vēstuli uz kino@cosmopolitan.lv ar norādi “Piesakos Cosmopolitan kino seansam!”. Vēstulē mini savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī abonēšanas laika periodu, ja esi Cosmopolitan abonents (tas tev dos priekšroku biļešu izlozē). Ņem vērā, ka tev obligāti ir jābūt Cosmopolitan profila sekotājam Instagram, Twitter.com vai Facebook.com, tāpēc norādi, kurā portālā tu mums seko. Filmas seanss norisināsies 10. februārī Forum Cinemas (Citadele) plkst. 18:30, 11. februārī Cinamon kino plkst 19:20 un Multikino plkst. 19:20. Vēstulē norādi, kuru kinoteātri vēlies apmeklēt. Ielūgumi uz šo filmu Cosmo lasītājām tiks piešķirti izlozes kārtībā!

Filmas pirmizrādes partneris – Avon.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?