23 C
Rīga
sestdien, augusts 15, 2020

Augi, kuriem jābūt tavā guļamistabā. Tie palīdzēs aizmigt!

 

Mūsdienās daudz cilvēku stresa pilnās ikdienas dēļ cieš no bezmiega, miega apnojas un murgiem. Tieši tādēļ kaut kas lietas labā ir jādara.

Par laimi, ir kāds dabīgs līdzeklis, kas palīdzēs tev aizmigt, kā arī uzlabos miega kvalitāti. Tagad tu varēsi izgulēties tā, kā tev pienākas.

Viss, kas tev ir jādara, lai uzlabotu miegu – tev jānovieto kāds no šajā rakstā minētajiem augiem savā guļamistabā. Tādā veidā iegūsi relaksējošu un mierīgu atmosfēru.

Svītrainā sansevjēra

Šis ir viens no labākajiem augiem-gaisa attīrītājiem. Tieši šo augu daudz ekspertu iesaka novietot guļamistabā. Svītrainā sansevjēra attīra gaisu no formaldehīdiem un citiem toksīniem, kas rodas no saplākšņa, tabakas dūmiem, griestu flīzēm, audumiem, grīdas segumiem un virsmām.

Pušķu hlorofīts

Šis ir labākais gaisa attīrītājs mājās. Tas attīra no 90% potenciālajām vēzi izraisošajām ķimikālijām. Tāpat tas absorbē dažādus aromātus, uzlabojot miega kvalitāti.

Lavanda

Lavandas relaksējošās īpašības tiek izmantotas jau gadiem – lavanda palīdz atbrīvoties no trauksmainības un nomierina. Tāpat šis augs palēlina sirdsdarbības ātrumu un nodrošina mierīgu atmosfēru guļamistabā.

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!