6.4 C
Rīga
svētdien, marts 26, 2023

Kādiem augiem ir jābūt mājās, lai piesaistītu ģimenes laimi

 

Ir augi, kuri pozitīvi ietekmē cilvēka laimi un panākumus. Pateicoties viņiem, jūs varat piesaistīt ne tikai pozitīvu noskaņojumu, bet arī ģimenes panākumus un labklājību.

Alveja

Laikam katra sieviete būs dzirdējusi par vērtīgo alveju. Šis augs ne tikai palīdz uzlabot cilvēka labsajūtu, bet arī pozitīvi ietekmē cilvēka enerģiju. Tiem, kas tur šo augu, izdodas izlīdzināt konfliktus ģimenē un atrast patiesu laimi.

Mirte

Tā ir laba dāvana jaunlaulātajiem. Spēj aizsargāties pret likstām, strīdiem un skandāliem. Uzlabo pašsajūtu, piesaista veiksmi, laimi un pozitīvas emocijas. Senajā Romā līgavai matos tika pīts šis augs, lai viņa būtu laimīga, un laulībā nebūtu strīdu. Palīdz saglabāt jaunību. Mirtes bieži sauc par mīlestības koku, jo tā spēj nomierināt negatīvās emocijas.

Orhideja

Šo augu sauc par maģisku sakarā ar to, ka tas mājai piesaista laimi un labklājību. Orhidejai ir pozitīvas īpašības un tā var aizsargāt pret visām likstām un sliktu garastāvokli. Turklāt orhideja var arī pagarināt cilvēka dzīves ceļu. Ja jums ciemos būs cilvēks, kas vēl jums sliktu, orhideja izdarīs visu, lai jūsu nelabvēlis pēc iespējas ātrāk pamestu jūsu māju.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Ģimenes laimes piesaistīšana ir vienkāršā – sāčiet pielūgt Dievu un pieņemiet Jēzu Kristu par savu kungu! No radītām lietām laime nenāk!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here