-2.1 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Ko darīt ar vecajām, nevajadzīgajām lietām

 

Ar vecām un nevajadzīgām lietām ir saistītas daudzas māņticības. Daži cilvēki uzskata, ka viņiem ir jāatbrīvojas no šīm lietām, bet citi, gluži pretēji, šīs lietas saista ar pozitīvu noskaņojumu un laimīgu dzīvi.

Daudziem cilvēkiem īpaša nozīme ir mājai vai dzīvoklim. Katra lieta cilvēkam saistās ar atmiņām un tai ir arī sava enerģija. Ne visas vecās lietas ir noderīgas, no dažām eksperti iesaka atbrīvoties un izmest.

Drēbes un apavi

Apaviem ir liela nozīme. Ja apaviem ir caurumi, tie ir neglīti vai nobružāti, ir vērts apsvērt iespēju iegādāties jaunus un vecos izmest. Šādi apavi spēj piesaistīt mājai negatīvo enerģiju, slikti ietekmē garastāvokli. Ir nepieciešams iztīrīt savu drēbju skapi, nevajadzētu izmest visu, tikai tās lietas, drēbes, kuras netiek valkātas gadu vai ir nonēsātas.

Saplēsti trauki

Neglabājiet skapītī ieplīsušus traukus. Apakštasītes, krūzītes, nevajadzīgas karotes jāizmet, jo šīs lietas var ne tikai izraisīt sliktu veselību, bet arī likt cilvēkam veikt neapdomātu rīcību. Piemēram, krūzīte ar sasistu osu nevar vairs pilnībā pildīt savu misiju, un tātad tiek izjaukta harmoniskā enerģijas plūsma, kas ietekmē veselību un labklājību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here