4 C
Rīga
pirmdien, februāris 26, 2024

Uz izlaidumu ar Oasis

 

Kleitu daudzveidība aptver plašu modeļu klāstu – no konservatīvi iemīļotās klasikas, līdz sezonas stila top modeļiem. Arī tādas sezonas aktualitātes kā  bikškostīms (kombinezons) un maxi kleita ir kļuvuši par alternatīvu jau iemīļotām kokteiļkleitām. Šobrīd pasaules modē valdošā daudzveidība ļauj katram atrast tieši sev piemērotāko tēlu. Arī OASIS kolekciju radītāji eksperimentē ar jauniem audumiem, krāsām un siluetiem.

oasis_2_430

Uzsākot vasaras sezonu, nu jau izkristalizējušies zināmi vasaras līderi. Pārsteidzoši spilgtā krāsu bloku tematika, kas raksturojama ar visu varavīksnes krāsu laukumiem visneiedomājamākās kombinācijās. Tādējādi laužot pieņemtos stereotipus par kādu krāsu nesaderību: oranžs+rozā, tirkīzs+violets, oranžs+zils, tie ir tikai daži piemēri, kas šajā sezonā spēlē modes lauciņā. Radīt kombināciju nemaz nav tik grūti – jebkura sirdij tuvākā spilgtas krāsas kleita duetā ar citas krāsas aksesuāriem būs veiksmes atslēga. Arī šosezon aktuālā žaketes un kleitas kombinācija var kalpot par lielisku pamatu krāsu bloka izveidē, vienlaicīgi piešķirot tik modernu šiku jau iemīļotai kleitai. Efektivitāti panāksiet ar pretkrāsu izvēli: sarkans/zaļš, oranžs/zils, violets/dzeltens, taču piezemētākam tēlam iespējama vienas krāsas toņu saspēle.

oasis_3_430

Kā otru nemirstošu tendenci ir jāmin austrumu motīvus – kas šosezon transformējušies vidēja izmēra austrumu ziedos un raksturojami ar tumšu un spilgtu krāsu kontrastiem, zīda auduma izmantojumu un īpašu piegriezumu. Ziedi savstarpēji veido gan ornamentus, gan pastāv atsevišķi veidojot neatkarīgas viņjetes. Svarīgs papildinājums dotajai tēmai ir mežģīne, kas lieliski iekļaujas izsmalcinātajā stilistikā.

oasis_1_430

Pasaules modes iedvesmota ir arī Nude (Miesas) kolekcijas līnija, kas ir absolūts pretstats iepriekš pieminētām. Tie ir miesas krāsas toņi, kas pārsteidz ar savu daudzveidību. Tērpa būtība paužas tā nosacītā "caurspīdībā" – tas ir kā otra āda, kas variē no pavisam maigi bēšā toņiem, līdz šokolādes brūnajiem. Šāda kleita būs izteikti eleganta – lokaniska, taču izteiksmīga un sezonas  aktualitātēm atbilstoša. Kombinējot dažādas faktūras (piem.ādu ar šifonu), iespējams panākt pat neordinārus risinājumus nemainot krāsas toni.

oasis_6_copy_430

Aksesuāri pārdomāti papildina apģērbus – dažādu materiālu un krāsu mazie clutchi var tikt pieskaņoti, vai tieši otrādi veidot kontrastu ar tērpu. Bižutērija piešķir izejamam tērpam īpašu noskaņu – dažādi metāli, un to savstarpējās kombinācijas, pērles un mākslīgie ziedi veido konkrētu noskaņu un raksturu. Izejamo apavu līderos ir retro – smailo purniņu laiviņas ar mini papēdi, kas vienlaicīgi ir ērtas un sievišķīgi koķetas.

oasis_5_424

OASIS veikali atrodas t/k Spice un tagad arī t/c Galerija Centrs, 3. stāvā!

OASIS meklē arī www.oasis-stores.com, www.mos.lv.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsThere need be something…
Nākamais rakstsLejkanna un Auglība