23 C
Rīga
pirmdien, 20 maijs, 2024

Kā tavas kājas jūtas augstpapēžu kurpēs?

 

"Pēdas un mugurkaula saslimšana ir viena no izplatītākajām problēmām pasaulē. Pētījumi pierāda, ka katram trešajam planētas iedzīvotājam ir pēdas deformācija, bieži par iemeslu tam ir nepareiza apavu izvēle. Sievietēm viens no izplatītākajiem deformācijas iemesliem ir ilgstoša staigāšana ar augstpapēžu apaviem. Daudzas sievietes pašas sev nodara pāri, ikdienā staigājot nepiemērotos apavos – ar sašaurinātiem purngaliem, kas mākslīgi saspiež pēdu, kā arī ar nepareizu liestes izliekumu un pārmērīgu papēžu augstumu," stāsta traumatoloģe – ortopēde Zane Pavāre.

"Birkenstock" apavu unikalitāti raksturo anatomiski pareizais pēdas izliekums, kas nodrošina pēdas un mugurkaula pareizu stāvokli. Šo apavu ražošanā tiek izmantota korķa zole, kas ir viens no labākajiem, veselīgākajiem un ērtākajiem apavu izgatavošanas materiāliem. "Birkenstock" raksturo vienots princips – "mēs neizgatavojam apavus uz augstiem papēžiem."

"Mūsdienās augstpapēžu apavus sievietes valkā kā ikdienā, tā svētkos. Tomēr retais aizdomājas, cik lielu postu mugurkaulam un pēdai nodara vairāk nekā astoņu stundu pavadīšana uz augstiem papēžiem. Pēdas nogurst, un rodas papildus slodze mugurkaulam. Turpretim apavi ar vienotu zoli, bez papēžiem, nodrošina komfortu un labsajūtu – gan darbā un mājās, gan izklaidējoties, strādājot dārzā vai ceļojot. Īpašu uzmanību „Birkenstock" ražotāji pievērsuši tieši apavu zoles izliekumam, tas anatomiski precīzi pielāgots cilvēka pēdas izliekumam un spēj aiztaupīt veselības problēmas nākotnē, kuras, iespējams, izraisītu augstpapēžu apavu valkāšana," stāsta Mairis Lasis, "Birkenstock" mārketinga direktors.

Modes māksliniece Šeila atzīst, ka savā ikdienā nekad neizvēlas apavus uz augstiem papēžiem. "Ja cilvēkiem būtu jāstaigā uz augstiem papēžiem, mēs jau sākotnēji tiktu radīti ar mākslīgiem izaugumiem papēžu vietā," stāsta māksliniece. "Arī bezpapēžu apavos ikviens var izskatīties stilīgi un interesanti, un tie noteikti var tikt izmantoti jebkādās dzīves situācijās, " atzīst Šeila.

log_200

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.