18 C
Rīga
piektdien, 31 maijs, 2024

Pasauli apžilbina jau trešais Maybelline Limited Edition kalendārs

 

Kalendāra radošās idejas izstrādē un realizēšanā savu enerģiju, laiku un talantu ieguldījusi Maybelline New York ‘sapņu komanda', strādājot slavenās grima mākslinieces Šarlotes Villeres vadībā, un, iedvesmu gūstot no patiesi Maybelline pilsētas – Ņujorkas.

Šarlote Villere, Maybelline New York starptautiskā grima māksliniece: "Darbs pie kalendāra ir fantastisks ar to, ka tā ir iespēja radīt un patiesi brīvi izpausties! Šī sajūta ir unikāla un tā burtiski ‘aizrauj' visu komandu – mēs iedvesmojamies viens no otra! Šogad ir izdevies kalendārā ‘ielikt' vēl dziļāk un precīzāk to sajūtu, kuru mēs vienā vārdā saucam – Ņujorka. Tieši tāpēc Maybelline Limited Edition Calendar ir pati labākā dāvana tiem, kas patiesi un kaislīgi mīl modi!"

Maybelline New York vadošā grima māksliniece Šarlote Villere ir šobrīd pasaulē viena no atzītākajām make-up profesionālēm. Šarlote ir nepārspējama jaunu stilu radītāja, kas pati kaislīgi mīl dizaina lietas, pop kultūru, ceļojumus un Ņujorku. Pēc tautības dāniete, dzimusi mazā pilsētiņā Ringē, Šarlote ir mācījusies Christian Chauveau skaistuma skolā Parīzē un pati savu stilu raksturo kā "neizsīkstošu vēlmi radīt skaistumu, tādu, kas nebūtu ‘piesaistīts' laicīgām lietām." 2008.gadā Šarlote Villere kļuvusi par Maybelline New York galveno grima mākslinieci, strādājusi ar neskaitāmiem skaistuma zīmoliem, filmu režisoriem, slavenībām, fotogrāfiem, modes žurnāliem, visbiežāk uzturas Parīzē un Ņujorkā.

m3_440 Dāņu izcelsmes fotogrāfs Kenets Villards (Keneth Willardt) strādā ar Maybelline New York jau piecus gadus un atzīst, ka reāli ‘izdzīvo' amerikāņu sapni: viņa fotogrāfijas ir rotājušas pasaules vadošo modes izdevumu slejas, Kenets ir fotografējis tādas slavenības kā Sāru Džesiku Pārkeri, Evu Longoriju un citas. "Man ir tiešām veicies, ka varu piedalīties tāda mēroga projektā! Jūtu, ka katru gadu mums izdodas ‘iet tālāk', atvērt jaunas krāsas, gaismas un stila robežas. Kopā radot skaistumu esam tiešām kļuvuši par sapņu komandu. Paldies Tev, Maybelline!"

m6_440 Slavenība no Austrālijas – Maybelline New York ‘sapņu komandas' stilists Mihaels Eindžels (Michael Angel) jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo un strādā Ņujorkā, pilsētā, kura atklājusi viņam pasaules slavu, stāsta: "Es dievinu visu, ko man ir iespēja darīt kopā ar Maybelline New York, bet kalendārs ir viens no aizraujošākajiem projektiem visā manā karjerā! Es mēnešiem ilgi piemeklēju modelēm apģērbu, tādu, kas ‘piespēlētu' gaismām, grimam, katras fotoainas unikālajai noskaņai. Šis ir tiešām mans laiks būt tik radošam, cik vien es spēju, un ticiet man – es šo sajūtu izbaudu!"

m2_430

Apakšveļa: Christian Dior
Kurpes: Chloe
Priekšauts: Atsuko Kudo

m4_430Krūšturis un kleita: Vintage no New York Vintage
Kurpes: Moschino 

m5_430

Žakete: Balenciaga
Svārki: Jean Paul Gaultier
Apakšsvārki: Commes Des Garcons
Kurpes: Vivienne Westwood

m7_431_01

Lateksa bodijs: Atsuko Kudo
Kleita: Marchesa
Kurpes: Gucci

m8_430

Kleita un tops: Moschino
Kurpes: Yves Saint Laurent

m9_439

m10_430

Kleita: Oscar De La Renta  

m11_430

Kombinezons: Stella Mccartney
Krekls: Giambattista Valli

m13_430

Veste: Vintage
Zābaki: Dsquared

m14_430Kleita: Balenciaga
Kurpes: YSL 

m12_439

Maybelline Limited Edition Calendar tiek izdots ierobežotā skaitā, Latvijā Maybelline Limited Edition kalendārs drukātā formātā ir pieejams tikai 10 eksemlāros.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Iepriekšējais rakstsLiekā nauda.
Nākamais rakstskleita ar uzplečiem. :)