7 C
Rīga
trešdien, septembris 30, 2020

Rīgā no jauna atvērts Hugo Boss veikals

 

Rīgas centrā, Elizabetes ielā 63, no jauna atvērts veikals Hugo Boss. Veikals piedāvā kolekcijas – BOSS Black vīriešiem un sievietēm un HUGO vīriešiem, pieejams arī plašs aksesuāru, rokas pulksteņu, saulesbriļļu un aromātu piedāvājums. 

HUGO BOSS Group ir viens no vadošajiem uzņēmumiem premium un luksusa apģērbu tirgus segmentā. Grupa koncentrējas uz premium modes un aksesuāru attīstību un mārketingu vīriešiem un sievietēm. 2013. gada fiskālajā gadā uzņēmuma tīrie pārdošanas apjomi sastādīja 2,4 miljardus EUR, padarot to par vienu no ienesīgākajiem, biržā klātesošajiem apģērbu ražotājiem pasaulē. 

HUGO BOSS papildina savu centrālo virzienu – augstākās kvalitātes vīriešu apģērbu kategoriju – būtiski nostiprinot piedāvājumu klāstu vīriešu luksusa segmentā. Kolekcija vīriešiem piedāvā modernu, izmeklētu lietišķo un vakara apģērbu, kā arī izsmalcinātus ikdienas jeb casual stila apģērbus un premium sporta apģērbus valkāšanai brīvajos brīžos. 

Sieviešu apģērbu kolekcijām būtisku ieguvumu sniegusi sadarbība ar BOSS Woman māksliniecisko direktoru Džeisonu Vu (Jason Wu), tādejādi aktivizējot pārdošanas potenciālu mērķtiecīgākā manierē nekā iepriekš.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!