2 C
Rīga
sestdien, novembris 27, 2021

Reserved/#ICanBoogie 3. daļa / Randiņš

 

Trešā rudens sesijas daļa «ICanBoogie», – tas ir juteklisks fināls, kas noslēdz filmu sēriju, ko īpaši Reservedveidojis režisors Gordons fon štainers. A randez-vousir lēnāks temps, kas atbrīvo ceļu pilnīgi jaunai muzikālās tēmas interpretācijai. šoreiz filmā vienas no kampaņas zvaigznes Joannas Kuligas dziedājumu pavada klavieru solo jazz-ambient stilā. Līdzīgi kā iepriekš, arī te darbojas franču it-girlŽanna Damā.

A randez-vous kolekcija balansē uz sapņu un realitātes robežas, kur juteklisko sieviešu-dīvu skatieni un žestu saspēle tiek izdzīvota 30. gadu tango stilistikā.

Galvenais vēstījums – mūsdienu sieviete var brīvi izvēlēties savu lomu kā dejā, tā arī dzīvē. Filmā Žanna Damā un Joanna Kuliga ir kontrastējoši pretmeti – viena tērpta melnā kleitā, savukārt, otra kreklā, kas gluži kā no vīriešu garderobes aizlienēts.

«Sievietes būtības daudzveidība ir mūsu kolekcijas pamatdoma. Sieviete ir vienlīdz pievilcīga kleitā ar izteiktu vidukli un dekoltē un tikpat neatvairāma izteikti vīrišķīgā kreklā. Viņa vienmēr var izvēlēties savu tēlu un apģērbs palīdzēs to izcelt,» norāda Reserved starptautisko sakaru mārketinga direktore Monika Kaplan. Viņai arī pieder ideja reklāmas kampaņu pasniegt trīs daļās, kur katra veltīta atšķirīgām sievišķības izpausmēm dažādās stilistiskās noskaņās. Pateicoties tam tiek akcentēts fakts, ka Reserved rada modi, kas izceļ individualitāti.


Filmu galveno varoņu jutekliskās dejas uz eleganta kluba izteiksmīgo dekorāciju fona ir pieteikums jaunajai kapsulas kolekcijai Reserved Premium. Melnbaltā krāsu gamma, no vīriešu garderobes aizgūti elementi, nemainīgā klasika un pāri visam – sievišķība.

Reserved Premium kolekcija balstīta uz kontrastu un pretpolu pievilkšanos. Tajā dominē garderobes bāzes elementi, kurus, pateicoties to kvalitātei, varēs lietot ilgstoši.

www.reserved.com

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!