Bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla ļoti nepatīkami pārsteigusi Britu iedzīvotājus. Savas grūtniecības laikā jaunā hercogiene apmeklējusi dažādus saviesīgus un nozīmīgus pasākumus, katrai no šīm tikšanās reizēm viņa izvēlējusies dārgu zīmolu apģērbu!

Megana ir devusies uz 75 pasākumiem un viņas māmiņas apģērbu vērtība sastāda vairāk kā pusmiljonu dolāru, precīzāk – 650 000 ASV dolāru.Viljama sieva Keita Midltone visas trīs reizes, kad bija bērniņa gaidībās, savai garderobei iztērēja septiņas reizes mazāku summu!

Uz tikšanos ar Marokas sūtni Megana izvēlējās Dior tērpu, kas maksāja 118 000 dolāru, tērps šūts speciāli hercogienei. Kad prese publiski paziņoja cik Megana ir izšķērdīga, tas pamatīgi sašķobījis Britu viedokli par jauno hercogieni, tomēr karaliste nāca klajā ar paziņojumu, ka Meganas tērpi netiek apmaksāti no valsts nodokļiem, šos tērpus viņai apmaksā vīra tēvs Čārlzs. Jāpiebilst, ka daudzi modes zīmoli hercogienēm tērpus uzdāvina, jo uzskata, ka tā ir lieliska reklāma kompānijas vārdam, lai piesaistītu jaunus klientus.

Foto

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?