5.3 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

5 apģērbi šim pavasarim: Kas šosezon aktuāls?

VAN GRAAF
 

Kādus apģērbus izvēlēties, šajā pavasarī papildinot savu garderobi? Ar kādu krāsu gammu nenošausi greizi?  Kuras klasiskās vērtības ar jaunām vēsmām atgriezušās šīs sezonas modes kolekcijās? Par jaunākajām tendencēm stāsta VAN GRAAF Rīgas veikala vadītāja Ilona Vaitava.

“Šīs sezonas krāsu gammā dominē viegla un gaisīga tonalitāte – maigi un intensīvāki rozā, violetie un zilganie toņi, dažādas zaļā nokrāsas,” par aktuālāko krāsu paleti stāsta VAN GRAAF Rīgas veikala vadītāja Ilona Vaitava. “Īpaši aktuāli ir dažādi baltās krāsas toņi un pustoņi – pelēkbaltais, bēši baltais, dzeltenbaltais, kas lieliski izceļas dažādu faktūru audumos – gan adījumos, gan kreklos un blūzēs ar tekstūrām. Ikdienas apģērbā joprojām aktuāls džinss, bet vakara tērpam vai spožai brīvdienu ballītei šosezon jāizvēlas audumi ar metālisku efektu, atgriezušies arī gliteri.»

5 apģērbi VIŅAI, ko ietvert šī pavasara garderobē

1. Bikses un / vai svārki ar uzšūtām kabatām jeb tā dēvētais cargo stils. Šis modes trends kabatas padara par apģērba izteiksmīgāko raksturlielumu un redzamāko detaļu. Svārku garums un fasons var būt visdažādākais – no izteikta mini līdz pat svārkiem, kas sniedzas līdz potītēm. Savukārt cargo stila bikses parasti ir brīva piegriezuma, vairāk piemērotas brīvajam laikam.

2. Midi kleita vai svārki. Ja līdz šim esi izvairījusies no midi garuma apģērba, šis pavasaris ir īstais brīdis, kad to mainīt. Midi garuma kleitas vai svārkus kombinē ar aktuāliem augstpapēžu apaviem elegantam tēlam, tie pagarinās un darīs slaidāku siluetu. Neformālākam tēlam midi garumu velc kopā ar sportiskiem apaviem, kedām vai šņorzābakiem.

3. Brīva piegriezuma bikses ar platiem galiem. Platās bikses šosezon aktuālas dažādu audumu variācijās – gan džinsu, gan tā dēvētās pidžamas stila bikses. Šī apģērba lielākais pluss ir ne vien augstākā līmeņa komforts, tās valkājot, bet arī plašas iespējas tās kombinēt ar citiem apģērbiem – gan lietišķāka piegriezuma blūzēm un krekliem, gan brīvajā laikā – ar sportiska stila T-krekliem un džemperiem. Platās bikses lieliski izskatās ar zempapēžu sportiskiem apaviem vai smalkām laiviņām ar vai bez papēža.

4. Klasiskā Chanel žakete. Viena no šīs sezonas karstākajām tendencēm! «Klasiski šo ikonisko apģērba gabalu raksturo vairākas nemainīgas pazīmes – vilnas tvīda audums, eleganta zīda odere, apaļš kakla izgriezums, četras kabatas, četras vai piecas pogas. To mēdz dēvēt arī par franču stila žaketi un mūsdienās līdztekus absolūti klasiskam izpildījumam gan fasonā, gan izmantotajos elementos, sastopamas arī neskaitāmas variācijas par tēmu,» stāsta Ilona Vaitava. Šopavasar tvīda žaketi velc kopā ar šaurām vai platām džinsu biksēm, zem tās izvēlies baltu kreklu vai blūzi, vai baltu T-kreklu mazāk formālam iespaidam. Vari godināt arī klasisko, eleganto pieeju, žaketi kombinējot ar lietišķām auduma biksēm vai zīmuļsvārkiem.

5. Plūstoša, brīvi krītoša auduma mētelis. Stilīgs un universāls apģērba gabals, ko var kombinēt gan ar sportiska stila biksēm un džemperiem, gan kleitām un svārkiem. Izvēlies kādā no aktuālajiem toņiem vai papildini savu klasisko toņu garderobes līniju un iegādājies baltu vai bēšu mēteli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.