8.2 C
Rīga
trešdien, marts 22, 2023

Gaidāma jauna dokumentālā filma par modes ikonu Merilinu Monro (+VIDEO)

Dieviete.lv 02/08/2022 17:23
 

Pavisam drīz tiks izdota jauna Merilinas Monro dokumentālā filma, filmas nosaukums ir “Blonde” jeb “Blondīne”. Jauno filmu būs iespējams noskatīties “Netflix” platformā un tā pie skatītājiem nonāks 28. septembrī.

Tik iemīļoto Merilinu Monro attēlos aktrise  Ana de Armas. Aktrises galvenais uzdevums bijis iejusties Merilinas emocionālākajos dzīves brīžos. Jaunās sievietes dzīves stāsts ir ļoti piesātināts un tajā ir ne mazums skumju.

Filmas “Blonde” pamatā ir Džoisas Kerolas Outsas 2000. gada romāns. Saskaņā ar oficiālo informāciju šī filma izpelnījusies NC-17 novērtējumu (nepilngadīgām personām aizliegts skatīties). Jūlijā pie skatītājiem nonācis filmas reklāmas rullītis, kurš noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu Merilinas fanu.

Video

“Es zinu, ka pie tā vajadzētu pierast, bet es to nevaru,” aktrises atveidotā Merilina saka treilerī un vēlāk atzīst: “Es nevaru uzņemt vēl vienu ainu ar Merilinu Monro…”

“Iznākot no savas ģērbtuves, es esmu Norma Džīna. Es joprojām esmu viņa, kad aizgriežas kamera,” viņa piebilst. “Merilina Monro pastāv tikai uz ekrāna.”

Filmas galvenais uzdevums bijis atainot Merilinas dzīvi tādu, kādu to redzēja pati Merilina, ne visa apkārtējā pasaule. Filmā būs redzami vairāki kadri no viņas bērnības, neizpaliks arī Merilinas populārāko fotogrāfiju atgarināšana.

“Viņš vēlējās, lai pasaule piedzīvo to, kā patiesībā bija būt ne tikai Merilinai, bet arī Normai Džīnai Mortensonei.. Es atskārtu, ka tas ir visdrosmīgākais un feministiskākais viņas stāsts, kādu esmu jebkad redzējusi. Slava ir tas, kas padarīja Merilinu par visredzamāko cilvēku pasaulē, taču tas arī padarīja Normu par visneredzamāko,” komentē aktrise.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here