28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Pirmais Dženiferas Lopesas vīrs ir pārliecināts, ka viņas laulība ar Benu Afleku cietīs neveiksmi! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dženiferas Lopesas pirmais vīrs Odžani Noa uzskata, ka Dženiferas un Bena Afleka laulība nebūs pārāk ilga. Popzvaigznes pirmais vīrs savas bažas pauž “The Daily Mail”.

“Viņa ĻOTI mīl, kad ir iemīlējusies, bet, kad kaislība laulībā ir mazinājusies, Dženiferai zūd interese,” savu kritisko viedokli pauž Dženiferas pirmais vīrs. “Bens ir ceturtais vīrs. Es biju pirmais vīrs, un viņa man teica, ka esmu viņas mūža mīlestība. Kad mēs kāzu naktī gulējām gultā, viņa teica, ka mēs būsim kopā uz visiem laikiem!” viņš stāstīja izdevumam “The Daily Mail”.

Odžani Noa iepazīšanās laikā ar dziedātāju strādāja par kubiešu oficiantu. Viņš dziedātāju bildināja nedēļu pēc iepazīšanās! Dženifera piekrita, taču abu laulība ilga 13 mēnešus. Pāris centās uzturēt draudzīgas attiecības, bet tas, protams, neizdevās, jo Odžani draudēja izplatīt mājās uzņemto porno video…

“Es domāju, ka šīs nebūs Dženideras pēdējās kāzas. Nedomāju, ka viņa kādreiz atradīs vienu vienīgo cilvēku, ar kuru nodzīvos līdz mūža galam. Ja Benam ir labas attiecības ar Dženiferas mammu Lupi, tad iespējams, viņam ir iespēja,” sacīja Ojani.

Video

16. jūlijā Lopesa un Afleks devās uz Lasvegasu un salaulājās mazā, baltā kāzu kapelā. Dženiferas un Bena mīlas stāsts sākās jau 2000. gadā un 2002. gadā abi gatavojās kāzām. Divus gadus vēlāk pāris nolēma iet katrs savu ceļu.

2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Dženiferai aiz muguras ir jau 3 laulības un 6 bildinājumi. Ilgākā Dženiferas laulība bijusi ar dziedātāju Marku Antoniju, laulība ilga no 2004. līdz 2014. gadam un Dženifera kļuva par mammu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei

2019. gadā dziedātāja paziņoja par saderināšanos ar kādreizējo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu, bet pāris neapprecējās.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here