1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

Kā izskatīsies Jaungada naktī – tā visā nākamajā gadā jeb ko vilkt svētkos satriecošam 2023. 

VAN GRAAF
 

Daudzi no mums zina tautā populāro teicienu par to, kā Jauno gadu sagaidīsi, tāds būs viss gads! Ja vēlies, lai nākamie 12 mēneši būtu dzirkstoši un aizraujoši, tā ir jāpavada 31. decembra pēdējās stundas. Un kārtīga ballīte nav iedomājam bez satriecoša tērpa. Kā izvēlēties apģērbu Vecgada vakaram? Aicinām iepazīties ar multizīmola “VAN GRAAF” ekspertu sagatavotajiem četriem ieteikumiem svētku tērpu izvēlē. 

Fliteri dzirkstošai dzīvei

Fliteri ir viena no šīs sezonas aktuālajām tendencēm, un ir tikai gaumes jautājums, vai uz gada nogales svētkiem vilkt paplatinātas fliteru bikses, žaketi vai arī pieturēties pie klasiskākām vērībām, proti, īsākas vai garākas kleitas. Klasiskā stila piekritējām laba izvēle būs klasiska piegriezuma kleita līdz potītēm, kuras “odziņa” ir tieši mirdzošie fliteri. Lai gan ziemai vairāk piedien tumšie toņi, svētku reizēs var izvēlēties arī gaišākas krāsas vai pat balto. Īpaši spridzīga svētku ballītē būs dažādu krāsu fliteru kleitas izvēle, jo krāsu pārejas radīs koķetu mirdzumu. Atkarībā no pasākuma norises vietas, šādas kleitas var kombinēt ar vienkrāsainām siksniņkurpēm vai laiviņām, liekot galveno akcentu uz apģērbu, kas būs tikpat dzirkstošs kā Jaungada pirmajā minūtē atvērtais šampanietis. 

Satīna kleita princeses stilā

Velsas Princese Katrīna ir viena no pasaules modes diktētājām, kas mirdz kā karalisks dimants ikvienā pasākumā, un dažāda garuma un krāsu satīna kleitas viņai lieliski piestāv jau kopš ikoniskās parādīšanās sabiedrībā, kad tika paziņota viņas saderināšanās ar princi. Atturīga dizaina, taču smalka satīna auduma kleita izcels tās valkātājas augumu ikvienā Jaungada ballītē. Cerams, ka princeses cienīga tērpa izvēle būs laba zīme, ka nākamajā gadā izdosies sasniegt jaunas virsotnes gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. 

Pārbaudīta vērtība – mežģīnes 

Klasika nenoveco un neiziet no modes, tāpēc mežģīņu kleitas iegāde šī gada nogales svētkiem būs ilgtermiņa ieguldījums. Īpaši praktiskajām modes dāmām labāk izvēlēties gan klasiska piegriezuma, gan krāsu gammas apģērbu. Praksē tas nozīmē “mazo melno kleitiņu”, kas der visiem dzīves gadījumiem – gan trakulīgām ballītēm, gan svētku pasākumiem ar vīra vecākiem. Ja reiz klasika, tad krāsa arī tikpat universāla – melna vai tumši zila, garumā līdz celim. Mežģīņu kleita noteikti ir ne vienmēr modē esošā klasika, bet arī ļoti sievišķīgs apģērba gabals, un Jaunā gada sagaidīšana tādā kādai no mums būs labs sākums sievišķās enerģijas atraisīšanai 2023. gadā. 

Koķeta volānkleita aizraujošam gadam

Vieglums un dzīvesprieks – ar šiem diviem vārdiem var raksturot emocijas, kas raisās domājot par kleitām ar volāniem, un tas izklausās tik ļoti atbilstoši kārtīgai Jaungada ballītei draugu lokā. Tajā pašā laikā šāda stila kleita ir ļoti universāls apģērba gabals, ko var variēt gan ar klasikām laiviņām, elegantām siksniņkurpēm, tādējādi iegūstot sievišķīgu koptēlu, vai arī ar kovboja zābakiem mazliet trakulīgam ballīšu stilam. Ja reiz mēs atgriežamies pie vecās parunas par to, kā Jaunais gads tiek sagaidīts, tādi būs nākamie 12 mēneši, tad šāds apģērbs piešķirs vieglumu un pat koķetumu visam 2023. 

Galerija

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here