-12 C
Rīga
otrdien, janvāris 19, 2021

Karaliskās ģimenes noteikumi: Keita Midltone nekad nelako nagus? (+VIDEO)

12/08/2020
 

Zināms, ka britu karaliskajā ģimenē ir visai daudz noteikumu, Keita Midltone vienmēr rūpējas par to, lai nekad netiktu pārkāptas etiķetes prasības. Interesanti, ka Keita nekad nav redzēta ar spilgtu dekoratīvo kosmētiku un izteiksmīgi lakotiem nagiem .

Izrādās, ka britu karaliskās ģimenes pārstāves nedrīkst pārspīlēt ar savu vizuālo tēlu. Koša nagu laka ir uzskatāma par vulgāru, tas pats attiecas uz meikapu, piemēram, košām lūpām! Britu karaliskās ģimenes etiķetē ir norādīts, ka ģimenes sievietes drīkst lietot kosmētiku, kura ir dabiskos toņos un tas pats attiecas arī uz nagu laku. Pārsteidzoši, bet karaliskās ģimenes pārstāvjiem pat nav ļauts apmeklēt plastiko ķirurgu! Sievietēm arī ir aizliegts pieaudzēt mākslīgās skropstas un matus.

Keita Midltone ir īsta Elizabetes II mīlule, ne velti tiek apspriests, ka Keita būtu lieliska Anglijas karaliene. Saseksas hercogiene Megana Mārkla, savulaik, šos noteikumus bieži pārkāpa, labi, ka tagad viņai tie nav jāievēro.

Kāds ir tavs viedoklis par šādiem noteikumiem? Vai 21.gadsimtā būtu jānotiek kādām etiķetes izmaiņām?

Video

Autors: Dieviete.lv

 

4 KOMENTĀRI

  1. Prinči var būt laimīgi,jo zina ka nekad nekļudīsies ejot gulēt ,zinās 100 %,ka tā irviņa sieva un ne cita pēc nomazgāšanās un tauta arī var priecāties nav lieku izdevumu un ne to mazāko

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!