8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Keita Midltone ierodas prestižā ceremonijā un pārkāpj karalisko protokolu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Velsas princese Keita Midltone ar princi Viljamu, svētdien pirmo reizi kopš 2020. gada atgriezās prestižo kino balvu BAFTA pasniegšanas ceremonijā. Balvu pasniegšanas ceremonija norisinājās Londonā. Karaliskais pāris bija vieni no fanu gaidītākajiem viesiem.

Keita Midltone bija ieradusies izsmalcinātā baltas krāsas vakarkleitā, kuru patiesi izcēla melnie cimdi. Pāris nespēja viens no otra atturēties, nofilmēts kadrs, kurā Keita mīļi pieskaras savam vīram, šis moments ir nofilmēts un ievietots “Instagram”. Šādas jūtu izpausmes ir pretrunā ar karalisko protokolu, kas publiski aizliedz šādus pieskārienus.

Video

Dizainera “Alexander McQueen” vakarkleitai princese bija pieskaņojusi zīmola “ZARA” auskarus, kuru cena ir vien aptuveni 20 eiro… Zināms, ka uz BAFTA ceremoniju ieradušās vairākas sabiedrībā labi zināmas personas – Helēna Mirrena, Keita Blanšeta, Džeimija Lī Kērtisa u.c.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Kaut kā grūti noticēt, ka viņiem tur pēkšņi baigā romantika, ja šīs laulības vispār bija organizētas. Es saku – teātris

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here