10 C
Rīga
ceturtdien, marts 23, 2023

Kima Kardašjana sabojājusi slaveno Merilinas Monro kleitu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Svinīgajā “Met Gala 2022” pasākumā Kima Kardašjana ieradās slavenajā Merilinas Monro kleitā. Kima speciāli ieturēja diētu, lai tikai uzvilktu šo kleitu. Tagad zināms, ka Kimas izīrētā Merilinas kleita ir sabojāta, summa par kuru zvaigzne šo kleitu izīrēja nav atklāta publiski.

Kima šo kleitu uzvilka vien uz dažām minūtēm, kuru laikā uz sarkanā paklāja tika iemūžinātas vairākas fotogrāfijas. Vēlāk īstā kleita tika aizstāta a repliku, tika darīts gana daudz, lai šī kleita netiktu sabojāta, bet mērķis netika panākts.

Merilina Monro šo kleitu valkāja tālajā 1962. gada 19. maijā, dziedot “Happy Birthday Mr President” prezidentam Džonam F. Kenedijam 45. dzimšanas dienā. 

Video

“Es cienu šo kleitu un to, ko tā nozīmē visai Amerikas vēsturei,” Kima sacīja žurnālam “Vogue” pirms ballītes. “Es negribētu tajā sēdēt vai ēst – es nekad neriskētu to sabojāt.”

Pēc pasākuma kleita tika nodota ķīmiskajā tīrītavā, tagad kleita ir nokļuvusi atpakaļ muzejā un vērīgākie eksperti ir ievērojuši kleitas nepilnības. Vietām kleita ir saplīsusi pa vīlēm un vairākās vietās ir nokrituši dekoratīvie kristāli…

Nav skaidrs vai Kima patiešām tik dramatiski sabojājusi šo kleitu, realitātes šovu zvaigzne situāciju vēl nav komentējusi, bet ir grūti noticēt, ka tam varētu būt citi iemesli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here