32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Slaiduma noslēpumi: Viss āķis slēpjas apģērbā!

Dieviete.lv
 

Vēlies vairot savu pašpārliecinātību un izskatīties slaidāka ar apģērba palīdzību? Tad ieklausies mūsu sagatavotajos padomos:

V-veida izgriezums

Kleita ar V-veida izgriezumu piestāvēs jebkurai figūrai, bet krekls vai kombinezons palīdzēs apspēlēt sievišķīgo tēlu. Šāda veida izgriezums vizuāli pagarina kaklu, padara siluetu slaidāku, skaisti akcentē krūšu zonu.

Plata josta

Lai viduklis izskatītos šaurāks, izvēlies platu jostu tumšā krāsā. Pareizi piemeklēts aksesuārs, kurš dara brīnumus!

Vertikālas svītras

Ar vertikālām līnijām nevar nošaut garām – tās manāmi slaidina figūru. Izvēlies, piemēram, svītrainu kreklu un vienkrāsainus džinsus vai svītrainas bikses un vienkrāsainu topu. Tā radīsies līdzsvars.

Proporciju līdzsvars

Neatkarīgi no sava apģērba izmēra, neslēpies maisveida apģērbā. Svārki ar drapējumiem palīdzēs noslēpt vēderiņu, tāpēc krekls tādā gadījumā ir jāizvēlas pēc iespējas vienkāršāks. Ja izvēlies platu blūzi, kas brīvi krīt pāri viduklim un gurnu daļai, bikses izvēlies šauras, nevis platas.

Krāsu bloki

Tumša žakete ar baltu blūzi piešķirs tavam tēlam nepieciešamo slaidumu. Tāpat seko līdzi tam, kā apģērbā ir izvietotas krāsas. Dari tā, lai tumšākas krāsas atrodas problēmzonās, bet gaišākas vietās, kuras vēlies izcelt.

Džinsi ar paaugstinātu jostas vietu

Ja tevi neapmierina tava vidukļa un gurnu zona, neizvēlies džinsus ar zemu jostas vietu. To vietā dod priekšroku klasiskiem modeļiem vai tiem, kam ir paaugstināta jostas vieta. Džinsi no bieza, elastīga materiāla sniegs tev nepieciešamo atbalstu pareizajās vietās. Agresīvas detaļas piesaista uzmanība un piešķir figūrai apjomu, tāpēc kabatām ir jābūt nelielām un simetriskām, bet no īpašām detaļām uz bikšu starām būtu jāizvairās.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here