1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

3 tērpu idejas neaizmirstamai Valentīndienas svinēšanai 

VAN GRAAF
 

Jau pavisam drīz Latvijā un pasaulē tiks svinēti gada romantiskākie svētki jeb Valentīndiena. Šajā dienā ikviena no mums vēlas izskatīties skaisti un iekārojami, gan vienlaikus stilīgi un jaunākajām modes tendencēm atbilstoši. Aicinām iepazīties ar multizīmolu veikala “VAN GRAAF” sagatavotajiem padomiem, kā izvēlēties atbilstošu tērpu trim dažādiem Valentīndienas svinēšanas veidiem. 

Līdzīgi kā citos svētkos, arī šajā reizē būtiski ir izvēlēties tērpu atbilstoši izvēlētajiem vakara plāniem. Ja plānojat doties uz restorānu, ir vērts izvēlēties formālāku tērpu, bet ejot uz kādu romantisku kino, primāri vajadzētu izvēlēties ērtu apģērbu ar “odziņu”. 

“Piešauj uguni” klasikai 

Šogad 14. februāris ir otrdiena, kas nozīmē, ka liela daļa no mums uz tikšanos ar mīļoto dosies pēc darba dienas. Šajā situācijā ir divi varianti – vai nu no rīta jau uz darbu ir jāsapošas tā, lai vakarā izdotos pārsteigt savu otru pusīti, vai arī piešķirt akcentu ikdienas tērpam, piemēram, izvēlēties košu aksesuāru pie klasiska kostīma. Šajā sezonā īpaši aktuālas ir platas auduma bikses, kuras var kombinēt ar oversize žaketēm un klasiskām blūzēm. Lai piešķirtu šādam tēlam nedaudz seksapīla un sievišķīguma, kas Valentīndienā nav mazsvarīgi, dodoties uz vakara pasākumu, lietišķo stilu var papildināt ar kādu kaklarotu vai cepuri, kā arī likt lietā pašlaik tik aktuālo tendenci virs klasiskas blūzes vai krekla vilkt korsetes tipa krekliņu. Šādā tērpā tu noteikti vari doties vakariņās uz restorānu vai kafejnīcu, bet neformālākiem pasākumiem, piemēram, kino apmeklējumam, labāk izvēlēties ikdienišķāku apģērbu. 

Liktenīgā sieviete sarkanā 

Sarkanā ir mīlestības un kaislības krāsa, tāpēc ir grūti iedomāties vēl kādu toni, kas vēl labāk raksturotu Valentīndienas būtību. Šī ir īstā diena, kad vilkt arī šādas krāsas apģērbu, tajā pašā laikā ar to nevajadzētu pārspīlēt, it īpaši, ja kopā ar mīļoto plānojat apmeklēt ne tik formālus pasākumus. Lai gan šajā dienā gaisā virmo romantika, laikapstākļu ziņā valda kārtīga ziema. Lai gan šogad tā ir bez sniega, tāpat auksta un nemīlīga, tāpēc ērtākais apģērbs noteikti ir džinsa bikses. Šajā sezonā joprojām modē ir bikses ar paplatinātiem galiem. Savukārt sarkana jaciņa piešķirs sievišķīgu un košu dzirksti šādam it kā tik ikdienišķam tēlam. Taču noteikti nebūs īstais variants pirmajam randiņam, kad nepieciešams atstāt neizdzēšamu iespaidu par sevi. 

Pašpārliecinātā dīva 

Valentīndiena ir arī īstais laiks atvērt jaunu nodaļu savā dzīves grāmatā, un pirmā rindkopa ir pirmais randiņš. Tajā tu esi dīva un karaliene. Neatkarīgi no tā, vai satiecies ar cilvēku, kuru pazini līdz tam, vai esi piekritusi jaunai dzīves avantūrai un dodies uz randiņu ar šarmantu svešinieku no iepazīšanās portāla. Balanss starp sievišķību un atmiņā paliekošu pirmo iespaidu ir ļoti svarīgs. Labs risinājums noteikti ir izvēlēties dzīvespriecīgu apģērbu pavasara nokrāsās, tajā pašā laikā īso, efektīgo kleitiņu atstājot citai reizei. Koša žakete vai jaciņa būs lieliska kombinācijā ar klasiskām biksēm un augstpapēžu kurpēm vai zābakiem. Noteikti ir vērts izvēlēties jaciņu vai žaketi sulīgi rozā vai tirkīza krāsā, kas būs jo īpaši aktuālas jaunajā pavasara un vasaras sezonā. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here