24 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Pilnīgi iespējams, ka izlasot šo rakstu, tu sāksi uzturā biežāk lietot kefīru!

 
original-1371472319
Par kefīra veselīgām īpašībām ir uzrakstīta ne viena vien grāmata. Pat zinātnieki ir veltījuši šim dzērienam savu disertāciju. Starp citu, ne velti uzskata, ka tieši tāpēc kalnu iedzīvotāji nodzīvo ilgāku mūžu, jo regulāri lieto skābpiena produktus. Un vēl – kefīrs ir iekļauts “Visveselīgākie produkti pasaulē” – sarakstā.
 
* Kefīrs – lieliski regulē gremošanas sistēmu. Svaigs kefīrs vēderu mīkstina, bet vairāk kā 3 dienas nobriedis kefīrs iedarbojas uz vēderu tieši pretēji.
 
* Kefīrs ir viegls urīnu dzenošs līdzeklis, tāpēc ir ieteicams visiem, kam ir problēmas ar tūsku un pat augstu asinsspiedienu.
 
* Dzeriet kefīru tukšā dūšā, cik vien iespējams. Lietojiet šo produktu bez piedevām. Ja vien jums garšo kefīŗs, jūs to variet dzert brokastīs, pusdienās, vakariņās un vēl pirms miega. 
 
 
* Kefīrs uz nakti ir tikpat derīgs, kā jebkurā citā laikā. Turklāt uz nakti izdzertais kefīrs uzlabo zarnu mikrofloru un stiprina miegu.
 
* Tiem, kuri vēlās atbrīvoties no liekajiem kilogramiem ir ieteicams kefīru dzert vakaros, jo tas nomāc apetīti. Ja jums ir vājš urīnpūslis, tad gan kefīru nevajadzētu dzert pirms paša miega. Dzeriet to vismaz 2 stundas pirms došanās gulēt. 
 
Kaloriju saturs 1 kefīra glāzē (200ml)
  • 1% kefīrā – 80 kalorijas
  • 2.5% kefīrā – 100 kalorijas
  • 3.2% kefīrā – 112 kalorijas
 
 
 

2 KOMENTĀRI

  1. Nu tas par to vedera darbibas uzlabošanu taisniba gan……var aizmirst par aizcietejumiem un un citiem trUcejumiem

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here