4.7 C
Rīga
piektdien, februāris 23, 2024

Saviesīgas vakariņas

 

Tas ir vēl viens mans iecienītais raidījums no Krievijas TV repertuāra. Nu jau man ir izveidojies gluži vai tāds vakara rituāls – katru darbadienas vakaru skatīties vai vismaz nedaudz iemest aci Saviesīgajās vakariņās. Šajā raidījumā pieci nepazīstami cilvēki piecus vakarus pēc kārtas dodas viens pie otra ciemos uz vakariņām. Tas ir stāsts ne tikai par dažādu ēdienu pagatavošanu, jaunākajām receptēm un citām gastronomiskām izdarībām, bet arī ataino cilvēku savstarpējās attiecības, to, cik daudz viņi ir gatavi darīt, lai kļūtu par uzvarētājiem.

Visinteresantākā ir tieši šo piecu cilvēku izvēle. Visticamāk, lai būtu iespaidīgāk un aizraujošāk (gan skatītājiem, gan pašiem dalībniekiem), parasti kopā tiek savesti visai atšķirīgi cilvēki – kāds mākslinieks, kāds dīvainis, biznesmenis, mājsaimniece, ar dzīvi neapmierināts pensionārs, students utt. Katram ir jāpagatavo trīs ēdienu un vēl jāizdomā kāda izklaidējoša spēle. Un tad nu var ieraudzīt kas katram no šiem cilvēkiem šķiet tas vislabākais, skaistākais, garšīgākais, ar ko var pārsteigt un iepriecināt savus ciemiņus.

Bieži vien šie pieci cilvēki nedēļas laikā ļoti sadraudzējas, sāk pat flirtēt viens ar otru, ir kā tāda liela ģimene…. Bet nereti kompānijā ir kāds viens, kas ar neko nav apmierināts, sejā gan nevienam neko tieši nesaka, bet aizklātajā balsojumā speciāli liek zemas balles, lai tikai pats būtu uzvarētājs. Dažreiz jau šādi cilvēki arī uzvar, bet tā ir tāda "netīra", negodīga uzvara…

Nezinu, vai šādu šovu būtu iespējams uzņemt arī Latvijā. Visticamāk cilvēki nespēt tā pa īstam atbrīvoties un negribētu savās mājās ielaist svešiniekus. Bet es jau tagad gaidu šī vakara raidījumu, lai varētu ieraudzīt jauno "lielisko piecinieku" un pagatavot gardas vakariņas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here