Arī šogad drēgnās Latvijas janvāra beigas un februāri esmu nomainījusi pret ko siltāku – Portugāles pavasari. Jau kādu laiku dzīvoju pašos Portugāles dienvidos, vietā, uz kuru brauc gan daudzi Latvijas, gan arī citu valstu sportisti, lai trenētos pavasarīgos apstākļos un sasniegtu labu fizisko formu ātrāk, kā citi.

Mans mērķis gan nav tik cēls- kaut arī šīs nedēļas man un manai ģimenei skaitās kā “treniņnometne”, šad tad tomēr ļaujos ikdienas plūsmai un sanāk kādu dienu sportiskās aktivitātes izlaist. Tā teikt, labāk priecīgāks prāts, nekā noguris ķermenis no treniņiem katru dienu. Taču esmu ievērojusi, ka pa takām, pa kurām es ikdienā stumju savus bērnu ratus vai arī skrienu krosiņus, skrien arī daži Latvijā pazīstami sportisti. Un pat arī labākie savās disciplīnās. Un ir tik forši, kad tu tik tālu no mājām satiec kādu savējo. Un tas savējais skrien ātrāk par citiem. 🙂
Vēl ir super, ka mūsdienās ir ļoti daudz tādu profesiju, kurās var strādāt no jebkuras vietas pasaulē, ja vien tev līdzi ir dators un kaut kur iespējams noķert arī interneta pieslēgumu. Tā kā mana profesija vismaz daļēji ir ar šādu bonusu, sūtu tev saulainus un siltus foto sveicienus no Portugāles dienvidiem – Algarves!

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?