Produkta galvenā īpašība ir tā, ka tu ar vienu kustību varēsi likvidēt daudz vairāk matiņu nekā līdz šim. Turklāt tava āda saglabāsies maiga un gluda pat 4 nedēļas pēc epilācijas.

Labā ziņa visām (arī epilatoru noliedzējām) ir tā, ka tas noteikti būs tavs nesāpīgākais piedzīvojums, ja izmantosi šo mazo brīnumu, jo, pateicoties īpašam masāžas uzgalim, tava āda tiks maigi stimulēta ar mikro pulsāciju pirms un pēc matiņa izraušanas.

Šim nelielajam epilatoram ir vēl kāds jaunums – īpaša galviņa, kas ir "Premium" modeļa komplektā. Tā ļaus bez grūtībām (un sāpēm) atbrīvot no matiņiem tādas delikātas un jutīgas vietas kā seja un bikini zona. Tagad tev ir lieliska iespēja sakopt sevi no matu galiņiem līdz kāju pirkstiem!

                         

Kā šo brīnumu lieto? Pavisam vienkārši. Epilatoru labāk izmanto vakaros, lai no rīta tava āda izskatītos brīnišķīgi. Pēc epilācijas noteikti lieto nomierinošu krēmu. Obligāts ir arī pīlings (skrubis+masāžas cimdiņš), jo tad tev vēlāk nebūs jāuztraucas par ieaugušajiem matiņiem. Visbeidzot – atslābinies! Pāris minūtes sēdi kājas novietojot uz krēsla. Tas atvieglos asinsriti uz sirdi un palīdzēs ķermenim atslābināties. Kājas būs tev pateicīgas.

Aprunājies ar savām draudzenēm par to, kā pareizi kopt kājas. Jo nu tu esi kāju skaistuma eksperte tāpat kā "Braun Silk-epil Xelle".

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena veikalos standarta komplektam ir 51.90 LVL, epilatoriem ar papildu aprīkojumu – 65.90 LVL un 76.90 LVL.

     ep_woman_in_fokus_blue_400

     

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?