8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Tikai bez panikas!

 

Vairums cilvēku, kas piedzīvojuši panikas lēkmi, atzīst, ka tā ir bijusi viena no dramatiskākajām un traumatiskākajām epizodēm viņu līdzšinējā mūžā. Tāpēc jaunās interneta lapas mērķis ir ne vien informēt cilvēkus par iespējām, metodēm un tehnoloģijām, kas var sniegt būtisku atbalstu trauksmes simptomu mazināšanā un panikas traucējumu uzveikšanā, bet arī pamazām mainīt sabiedrības attieksmi – lai panikas upuru tuvinieki, draugi, darba kolēģi kļūtu saprotošāki un zinošāki par to, kas īsti ir panikas lēkme un kas ar cilvēku tās laikā notiek.

Līdzās noderīgai informācijai par trauksmes un panikas uzveikšanas iespējām, lapā www.bezpanikas.lv pieejami arī padomi tuviniekiem, kas kalpos kā lielisks izziņas avots, lai atvieglotu panikas upuru ikdienu un sekmētu viņu atveseļošanos. Savukārt lapas forumā ikviens ir aicināts diskutēt, dalīties pieredzē, iedrošināt un atbalstīt citus ar draudzīgiem padomiem un ieteikumiem, kā arī ar savu personīgo veiksmes stāstu sniegt iedvesmu un cerību pārējiem.

Panikas lēkmes un to izraisītie veselības traucējumi mūsdienu straujajā, psiholoģiski un emocionāli sarežģītajā dzīves tempā, kļuvusi par aktuālu problēmu dažādās vecuma grupās. Arvien biežāk panikas traucējumi skar gados jaunus cilvēkus, un, kā liecina statistika, ar ģeneralizētas trauksmes stāvokļu izraisītiem simptomiem dzīves laikā saskaras aptuveni 5 līdz 6 procenti planētas iedzīvotāju. 75 procentos gadījumu panikas upuri ir sievietes.

"Priecāšos, ja mana pieredze un tas, ko savā ceļā esmu atklājusi un sapratusi, palīdzēs atgūt drosmi un dzīvotprieku arī citiem. Lai arvien vairāk cilvēku, kas cieš no panikas lēkmēm un to radītajiem simptomiem, beidzot varētu pāršķirt jaunu savas dzīves nodaļu. Tikai šoreiz – bez panikas" – tā savu ieguldījumu lapas izveidošanā raksturo Adela Gulbe.

bez_panikas_430

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstssāp
Nākamais rakstsDo you believe in life after love?…