12.9 C
Rīga
piektdien, 12 aprīlis, 2024

Atbalsti un piesakies “Rozā lentītes” komandu sacensībām!

 

Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību onkoloģiskajai situācijai. Šogad visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti onkoloģisko pacientu rehabilitācijas nometnēm.

 

Komandu atjautības sacensības plānotas kā nelielas orientēšanas sacensības, kur katrai komandai kontrolpunktos būs jārisina interesanti uzdevumi. Aptuvenais maršruta izpildes ilgums – viena stunda. Dalībnieku skaits komandā nav ierobežots, komandas dalības maksa – 20 lati. Katrs komandas dalībnieks savā īpašumā iegūs krekliņu ar pasākuma simboliku. Lai pieteiktu komandu vai iegūtu papildu informāciju, rakstiet: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvaniet: 26328286.

 

Oktobris pasaulē tiek dēvēts par Krūts veselības mēnesi. Pirmais Krūts veselības mēneša ietvaros organizētais skrējiens notika 1983.gadā Dallasā, Teksasā, tajā piedalījās vairāk kā 800 cilvēki. Šodien tā jau kļuvusi par labu tradīciju daudzās pasaules valstīs. Tādēļ arī "Dzīvības koks" un "AVON" nolēmis šo iniciatīvu iedzīvināt Latvijā, organizējot Rozā lentītes komandu atjautības skrējienu. "Mēs uzskatām, ka tikai kopīgiem spēkiem ir iespējams kaut ko sasniegt, un šī ir lieliska iespēja ikvienam izrādīt savu atbalstu!" norāda "Dzīvības koks" valdes priekšsēdētāja Daina Mezīte.

Šobrīd Latvijā ir vairāk kā 50 tūkstoši onkoloģisko pacientu. Katru gadu diagnozi "krūts vēzis" pirmo reizi izdzird vairāk kā tūkstotis sieviešu. Tas ir šoks, bailes un izmisums. Pēc diagnozes uzstādīšanas sākas ārstēšanas ceļš. Operācija. Ķīmijterapija vai staru terapija. Pēc tam sieviete bieži paliek viena, mācoties sadzīvot ar apziņu "man bija ļaundabīgais audzējs". Bieži ir jāmācās sadzīvot ar savu ķermeni (pēc krūts mastektomijas u.c.) un brūcēm. Latvija ir viena no retajām valstīm, kurā sievietes pēc krūts vēža operācijas bieži paliek vienas, izjūk ģimenes, tiek zaudēts darbs. Tāpēc ļoti svarīgi ir mainīt sabiedrības attieksmi un vienoties kopīgam atbalstam!

"Dzīvības koks" un "AVON" aicina ziedot "Dzīvības kokam" gan portālā www.ziedot.lv, gan "Dzīvības koks" labdarības interneta portālā www.percunziedo.lv, gan vēršoties pie "AVON" Konsultantēm, kuras piedāvās iegādāties produktus ar Rozā lentītes simbolu. Visa peļņa no to pārdošanas tiek novirzīta cīņai pret krūts vēzi.

 0914_41350_bcstick_430

0814_10751_superfull_430_01

10% no skropstu tušas un acu zīmuļa ar Rozā lentītes simbolu pārdošanas tiks novirzīti cīņai pret krūts vēzi.

bc_logo_160_02

 

Jautā savai AVON Konsultantei un skaties www.avon.lv!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Iepriekšējais rakstsEsmu atgriezusies
Nākamais rakstsLonjōn