1.7 C
Rīga
otrdien, 23 aprīlis, 2024

Šīs sezonas make-up tendences

 

"Smokey eyes" jeb dūmakainās acis

"Smokey eyes" acu krāsojums turas modes aktualitāšu virsotnē nemainīgi jau gadu gadiem, un arī šī sezona nav izņēmums. Mainās tikai nianses. Lielākie modes, frizūru un make-up tendenču mēdiji informē – šoruden melnās acis krāsojamas ļoti intensīvi piesātinātā tonī, diezgan konkrētā formā (mandeļu vai uz deniņiem izteikti izstieptā). Konkrētā forma gan neatceļ dūmakaino acu pamatprincipu jāiztušē ir ļoti rūpīgi, lai pāreja uz ādas dabīgo toni būtu gaistoša. Melns acu zīmulis lietots, gan plakstiņa iekšējai, gan ārējai līnijai, kas pēc uzklāšanas nedaudz izpludināta ar pirkstiem vai īpaši šim nolūkam domātu aplikatoru, kalpos par ideālu bāzi dūmakainā skatiena iegūšanai.

loreal_432

Lai būtu stilīga, L'Oreal Paris piedāvā sezonas tendencēm atbilstošus jaunumus: Color Appeal Trio Pro acu ēnu kolekciju, kurā ietilpst 4 dažādi, katras sievietes acu, sejas ādas un matu krāsai īpaši izveidoti toņi.

Noslēpumainu pusnakts mirdzumu tavām acīm piešķirs L'Oreal Paris:

  • Extra Volume Collagene + skropstu tuša maksimālam apjomam (melna)
  • Infallible acu kontūrzīmulis ar aplikatoru # 301 Night Day black
  • Color Appeal Trio Pro #400 Chocolate Addiction

4_393

Līdz pat uzacij

Aktuālais acs ēnojums līdz uzacij nu nekādi nevar izskatīties dabīgi, jo vizuāli izjauc sejas reljefu. Toties tas ir iespaidīgi un dramatiski, interesanti un stilīgi! Obligāts noteikums, krāsa tonim jābūt tumšākam par ādu.

 
L'Oreal Paris grimma mākslinieka Džeimsa Kaliardosa padoms, kā iegūt "smokey eyes".

Sarkanas lūpas

Lai meikaps būtu izteiksmīgs un modīgs, šosezon pilnīgi pietiek ar vienu akcentu – košām lūpām. Tonis var būt gan asinssārts, gan oranžs, gan sārti rozā, bet atšķirībā no pērnās sezonas kontūru tagad vēlams uzvilkt konkrētu un precīzu, tātad ar lūpu zīmuļa palīdzību.
Acumirklī žilbinoša krāsa un noteiktākas lūpu kontūras – to piedāvā jaunā L'Oreal Paris Color Rich Serum lūpu krāsu kolekcija. Krāsas ir košas un mirdzošas, lai lūpas izskatītos patiesi žilbinošas, intensīvas, svaigas un sievišķīgas un liktu atplaukt katrai sejai.

1_430

2_430 Kārdinoši sarkanas lūpas ar L'Oreal Paris:

  • Color Rich Serum lūpu krāsa #502 True Red
  • Infaillible automātisks ilgnoturīgs lūpu zīmulis #711 Invincible Red
  • Resist&Shine nagu laka #500

3_374_02

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.