8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Latvijā durvis vēris pirmais jogas preču veikals

 

"To, ka Latvijā patiešām ir daudz jogotāju, atklājām, kad darbību uzsāka mūsu internetveikals www.rudra.lv. Cilvēki pie mums pasūta jogas paklājiņus un citus aksesuārus no visas Latvijas," stāsta veikala līdzīpašniece Anete Blaževiča. "Tad nu radās arī ideja par veikaliņu, kurā varēs ienākt ikviens interesents. Mēs vēlamies būt vēl tuvāk mūsu apmeklētājiem."

1_430_01

Veikaliņā "RUDRA yogastore" iespējams aplūkot internetveikala www.rudra.lv  piedāvāto preču klāstu. Jogas iesācēji vai lietpratēji varēs iegādāties jogas paklājus, paklāju somas, jogas blokus, jogas jostas un pledus. Savu garedrobi vai mājas dizainu ikviens varēs košāku darīt ar košajām tekstila precēm no Indijas – biksēm, šallēm, plediem un krekliem. Savu ķermeni palutini arī ar dabīgu kosmētku no Indijas – šampūniem, masāžas eļļām, zobu pastām, ziepēm, sejas krēmiem un aromātiskajām eļļām.  Šeit pieejamas arī visdažādākās lūgšanu krelles – malas, jantras, kristāla statuetes, sudraba kulonus, rudrakšas. Bet īpašai dvēseles noskaņai tiek piedāvāts plašs smaržkociņu, Yogi ajūrvēdiskās tējas, specializētie mūzikas diski meditācijai u.c. interesantu un noderīgu lietu.

2_430_01

Kā uzsver veikala idejas autori un īpašnieki, "RUDRA yogastore" ideja nav tikai veikals. Šeit satiekas domubiedri un pateicoties interneta iespējām arī notiek informācijas apmaiņa par interesējošām tēmām. Turklāt  "RUDRA yogastore" būs iespēja arī praktizēt individuālas jogas nodarbības pieaugušajiem un jogas nodarbības grupās bērniem un pusaudžiem.

3_430_02

5_430_01

Veikals atrodas Rīgā, Slokas ielā 31.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsUzdrošinies būt atšķirīga!
Nākamais rakstskad telefons kluss.