-3.3 C
Rīga
sestdien, decembris 2, 2023

Pludmales sezonas atvēršana Baltic Beach SPA centrā

 

Līdz 2010. gada 31. maijam īpaši izdevīgas cenas šādām SPA procedūrām:

Zemūdens masāža 20min – 10,00 LVL

Ķermeņa masāža ar spēcīgu ūdens strūklu uzlabo vielmaiņu un asins cirkulāciju audos, veicot ķermeņa formas korekciju. Procedūra mazina muskuļu saspringumu un palielina locītavu kustīgumu. Zemūdens masāža palīdz cīnīties ar stresu, kā arī tiek lietots kā efektīvs migrēnas un bezmiega ārstēšanas līdzeklis.

 zemudens_masaza_430

Vakuuma masāža (LPG, Starvac, Vacuum) 30min – 15,00 LVL

Vakuuma masāža

Ar īpašas vakuumierīces palīdzību, iedarbojoties uz ķermeņa problēmzonām, tiek paātrināta limfas cirkulācija, tādējādi pastiprinot toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no organisma. Veicot procedūru kursveidīgi, samazinās celulīts, ķermeņa apkārtmērs un svars. Uzlabojas ādas elastība un tā kļūst samtaini gluda.

Vakuuma rullīšu masāža "Starvac"

Jaunākās paaudzes vakuuma rullīšu masāža paredzēta ķermeņa estētisko problēmu risināšanai. Starp diviem rullīšiem ar spēcīga vakuuma palīdzību tiek iesūkta problēmzonu āda – šādā veidā sašķidrinātie tauki, šlakvielas un toksīni pakāpeniski nonāk limfātiskajā sistēmā un tiek izvadīti no organisma. Procedūras rezultātā samazinās celulīts, ķermeņa apkārtmērs un āda kļūst ievērojami gludāka. Procedūra sekmē sāpju un tūskas mazināšanos.

"LPG" procedūra

Seansi ar universālo "LPG" aparātu, izvēloties atbilstošu programmu un procedūras intensitāti, uzlabo ādas elastību un tonusu, kā arī samazina zemādas tauku slāni un celulītu. Procedūra ir ideāli piemērota cīņai ar izstaipītu ādu, strijām un ādas problēmām pēcdzemdību periodā. Iegūtais figūru modelējošais efekts ir salīdzināms ar plastiskās operācijas rezultātiem.

img_3166_430

Papildus informācija un rezervēšana pa tālruni 67771443 / 67771446 vai e-pastu spa@balticbeach.lv Ieskaties arī www.balticbeach.lv!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here