18.2 C
Rīga
trešdien, augusts 10, 2022

Uzmanību! Āda Jūs uzrunā!

 

Mērķis ir tikai viens, piedāvāt ādas kopšanas līdzekļus, kas precīzi atbilst konkrētām ādas veselības vajadzībām, lai uzturētu sievietes skaistuma potenciālu gadu no gada! Izvēloties kosmētiku Lierac, sievietes izvēlas efektivitāti, par kuru nav jāšaubās, patīkamu tekstūru, drošību, ieskaitot hipoalerģiskumu un pievilcīgu dizainu.

Atšķirībā no citiem selektīvās kosmētikas zīmoliem, Lierac var iegādāties aptiekās.

Lierac kosmētikas dienas tiek rīkotas tikai vienreiz gadā un tie ir īpaši svētki Lierac pircējām, kad sievietes tiek sevišķi lutinātas ar pārsteidzošiem un patīkamiem piedāvājumiem!

Šogad Lierac dienas noritēs visu oktobri un tikai Ģimenes aptiekās. Izmanto iespēju, jo tāda ir tikai vienreiz gadā!

Lierac dienās īpašai svētku sajūtai iegādājoties Lierac kosmētiku, tiks dāvinātas 3 dāvanu kartes, katru 5 Ls vērtībā, izsmalcinātas veļas iegādei uzņēmuma "V.O.V.A." veikalos!

Jo skaista un kvalitatīva veļa, kādu piedāvā nu jau arī Eiropā pazīstamais zīmols V.O.V.A, uzlabo pašsajūtu un ceļ sievietes pašapziņu, kā arī pretējais dzimums vienmēr atzinīgi novērtēs sievietes izsmacināto veļu.

Dāvanu kartes varēs izmantot, pērkot jebkuru no V.O.V.A. precēm, par pirkumu vērtībā virs Ls 20 V.O.V.A. veikalos* līdz 2011. gada 15. februārim.

plakat_lierac_dni_a1_print_611

Bez tam, Lierac dienu ietvaros Ģimenes aptiekās būs atlaides Lierac kosmētikai!

15% atlaide būs visiem Dioti sērijas acu kosmētikas līdzekļiem, visiem sejas ādas attīrošiem produktiem, kā arī produktiem no Mat Chrono sērijas taukainai sejas ādai ar paplašinātām porām.

Palutiniet sevi ar izcilu kosmētiku un veļu! Jo Jūs to sen jau esat pelnījusi!

Vairāk par zīmolu un produktiem uzziniet www.sveika.lv.

* uzņēmuma V.O.V.A veikalu adreses: Rīgā: t/c "Domina", Ieriķu ielā 3; t/c "Rīga Plaza", Mūkusalas ielā 71 ; t/c "Galerija Azur", Rencēnu ielā 1.Liepāja: t/c "Kurzeme", Lielā ielā 13 ; t/c "XL Sala", Klaipēdas ielā 62

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here