16 C
Rīga
piektdien, augusts 12, 2022

Wella Professionals 2016. gada pavasara-vasaras kolekcija

 

2016. gada pavasara/vasaras kolekcija ir fokusēta uz nesteidzības skaistumu. Jo ātrāka kļūst ikdienas dzīve, jo svarīgāki kļūst mirkļi, kuros izbaudām mieru un kurus pavadām kvalitatīvi. Laika veltīšana radīšanai, tas ir, vienkāršu izejvielu pārveidošanai vērtīgos priekšmetos, ir kļuvusi par veidu, kādā apliecināt savu meistarību un visbeidzot arī savu cilvēcību. Skaistums, ko radām, rada mūs. Molten Ecaille sapludina dabisko plūsmu ar augstākās pakāpes izsmalcinātību.

KAUSĒTA METĀLA LĒJUMU KRĀSU PALETE
No izejvielām līdz novērtētam un dārgam priekšmetam: iedvesmojieties no juveliermākslas, tostarp glazēšanas, kalšanas, veidošanas un radošas oksidācijas izmantošanas. Molten Ecaille ir bagātīga krāsu palete, kuru veido spodrinātās bronzas, sārtā zelta, melnā perlamutra, krāšņā vara, bruņurupuča čaulas un pulētā platīna toņi, kas kopā rada galējo greznības un augstvērtīgas modes sakausējumu.

DABAS IZPAUSMJU FORMAS –PĀRNESTAS AUGSTĀKĀ LĪMENĪ
Patiesas meistarības sirds ir meistara absolūta koncentrācija uz radīšanas mirkli – rūpīgs un izsvērts lēmums par labu kvalitātei, nevis kvantitātei. Vitalitātes pilnu metālu atveide, pārdomātas, bet plūstošas formas un zeltā notverti gaismas atspulgi – tas ir tas, kas notiek, kad dabas tīrākās izpausmes ar radīšanas mākslas starpniecību tiek pārnestas citā dimensijā.

MĀKSLINIEKS cHRISTOPHE-NICOLAS BIOT
Kristofam Nikolā Bio (Christophe-Nicolas Biot) bija lemts kļūt par frizieri.Viņš ir Wella ģimenes loceklis kopš 17 gadu vecuma, un iemīlējies friziermākslā no brīža, kad pirmoreiz pārkāpa salona slieksnim. Kristofs Nikolā ir viens no Francijas vadošajiem frizieriem, kurš strādā ar aizvien pieaugošu, slavenu klientu loku. Viņš ir pazīstams ar saviem fantastiskajiem šoviem, kas notiek visā pasaulē un kuros viņš friziermākslā ievij patiesu meistarību un stāstu. Līdz ar vairākām frizētavām un produktu līniju ātri pieaug mākslinieka mantojums. Viņa inovatīvo frizūru portfeli vēl papildina darbs pie Molten Ecaille 2015. gada Wella tendenču prezentācijas Berlīnē.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here